Rezultati i sondazhit: Votoni Forumistin e Vitit 2007 <!-- s --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="" title=

Votuesit
17. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Alb-Angel

  6 35.29%
 • Altin111

  2 11.76%
 • Anna

  2 11.76%
 • Carolina

  0 0%
 • Daku323

  0 0%
 • EMAUS

  1 5.88%
 • Genti23

  0 0%
 • Insomnia

  1 5.88%
 • Kuklla

  2 11.76%
 • Lakja

  0 0%
 • Mima

  1 5.88%
 • Renix

  2 11.76%
 • PoLiGrAfIkSi

  0 0%
 • Peniel

  0 0%
 • Tjeter (vendoseni emrin vete)

  0 0%

Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)


Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 36
 1. #1

  Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Receta Gatimi

  Votoni Forumistin e Vitit 2007

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  une votoj per annen

  kush ka ankesa te shkruaje privatish

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  lol nuk ishte private vota? lol dhe une votova

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  ka mangesi ky votim

  altini si ka percaktuar kriteret

  apo thjesht ti japim voten kujt te duam

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Dhe une votova

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  kryesojne vajzat

 7. #7

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genti23\";p=\"20092
  ka mangesi ky votim

  altini si ka percaktuar kriteret

  apo thjesht ti japim voten kujt te duam
  Kur thuhet Forumistin e Vitit 2007 te gjitha kriteret i ka brenda

  Un skam votuar akoma


 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  pse nuk voton ti cfare pret......

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  TINI pret qe te bie bore para se te votoje

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  edhe un votova

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  une votova per tinin.....

 12. #12

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga carolina\";p=\"20125
  une votova per tinin.....

  FLM

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  edhe une votova . por eshte sekret vota keshtu qe nuk e them .

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Une ja dhashe voten nrus time!

 15. #15

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Alb-Angel


 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Altin flm
  Flm dhe ato qe me kane votuar mua!!


  Voten time tani sa e dhashe!!

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Votova x Alb_Angel, se e meriton!

  Ndersa daku, voten time e ka marr me kohe! Nuk i hudh poshte une kohet e kaluara!

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Votova x Alb_Angel, se e meriton!

  Ndersa daku, voten time e ka marr me kohe! Nuk i hudh poshte une kohet e kaluara!

 19. #19
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  You just did it!

 20. #20

  Re: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Votoni Forumistin e Vitit 2007

Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Votoni Anėtarin e Vitit 2011!
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 02:00 PM
 2. Per cilen parti do te votoni
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 20-11-2010, 10:21 AM
 3. Votoni qe Spanja te bej pranimin e Kosoves
  Nga burimi_zh nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 07-10-2009, 04:00 PM
 4. Pėr cilin antar votoni pėr MODERATOR tė Forumit Lirenti?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 08:16 AM
 5. Votoni, ju lutem! Tregohuni kombdashes!
  Nga Insomnia nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-09-2007, 08:49 PM