Chelsea - Bayern Munich - Finale Champions League


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 31
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Chelsea - Bayern Munich - Finale Champions League

  Receta Gatimi

  Chelsi Bayeri 0:0


  Ajde fitore per Bayerin ishalla


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime; Bayeri 1 Chelsi 0

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mbyllen 90 min ne barazim

  Me mire qe shenoj Chelsea - Ska finale pak kohe shtes

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Interesant Bayeri ka qen cdo her ne epersi por ne fund arrit te shenoj gol;meqe ka ber loj jashtzakonisht te mir .

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  hahahahahahaha e priti haahahahaha

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ik bre ti se plasa un tani , cfar rasti ka humb

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  asd

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ik bre ti se plasa un tani , cfar rasti ka humb
  hahahaha sa mu beti qefi hahahahaha

  do fitoi chelsi

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Jo ska shanc, akoma nuk ka mbaru .

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mbaruan dhe minutat shtes!

  Te presim penalltit per te mesuar kush eshte Kampion.

 11. #11
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  haahahaahhaha e priti hahaha

  barazim

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  fitoiiiiiiiiiii chelsi hahahahaahahah


 13. #13
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  super chelsa

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me plasi ky derri me plasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dy gola humbi

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  me plasi ky derri me plasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dy gola humbi
  hahahahahahaahah Erina mos qaj hahaha

  kujdes se mos vret veten ti moj hahahahahah

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Chelsi eshte Kampioni Europes 2012
  Vendosin penalltite.

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mos o reni se plasem mjaft sonte ,tani na sjell edhe foto ti

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Mos o reni se plasem mjaft sonte ,tani na sjell edhe foto ti
  Ooooo Erina u kenaqe njecik sonte hahahahah

 19. #19
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Se kuptoj pse nuk e duroj dot futbollin
  Vetem per nje gje e perdoria sportin ..... kur doja ti kerkoja ndonje gje babit dhe e dija qe sdo me lente ja thoja kur shikonte sport Vetem athere me thonte "po"

 20. #20
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  Se kuptoj pse nuk e duroj dot futbollin
  Vetem per nje gje e perdoria sportin ..... kur doja ti kerkoja ndonje gje babit dhe e dija qe sdo me lente ja thoja kur shikonte sport Vetem athere me thonte "po"
  SHikoje nja dy tri her me zor dhe do e shikosh pastaj sa do te pelqej

  do behesh tifoze e cmendur si Erina

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Finale e Champions League: Bayern - Inter
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:28 AM
 2. Champions League ne Google Chrome
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 02:46 PM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-02-2010, 02:37 PM
 4. Premier League, triumfojne Manchester e Chelsea
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2009, 12:45 PM
 5. Champions League Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:40 PM