Receta Gatimi

Chelsea - Bayern Munich - Finale Champions League


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 31 prej 31
 1. #21
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ooooo Erina u kenaqe njecik sonte hahahahah
  se kish besu kurr se humbin ket ndeshje bayeri! sa mir eshte zhvillu loja dhe sa te pregaditur kan qen

 2. #22
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  se kish besu kurr se humbin ket ndeshje bayeri! sa mir eshte zhvillu loja dhe sa te pregaditur kan qen
  Keshtu e ka futbolli Erinaa nuk fiton gjithmon ai qe luan me mire ose ai qe eshte me i forti

 3. #23
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ama qe me golen e penalltis kam humb shpresen se do fitojnu duk hapur se e leshuna lojen ne fund.me vjen inat se keta cdo her i afrohen finales por nuk arrin kurr

 4. #24
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Ama qe me golen e penalltis kam humb shpresen se do fitojnu duk hapur se e leshuna lojen ne fund.me vjen inat se keta cdo her i afrohen finales por nuk arrin kurr
  Ne finale vajten ata po nuk e fituan thuaj


 5. #25
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po per ket kisha fjaln pra . kurr nuk fituan

 6. #26
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  po per ket kisha fjaln pra . kurr nuk fituan
  Mos u merzit se kane shance, ta provojn prap vitin tjeter

 7. #27
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  E mertitonin ata ...

 8. #28
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  o mbyllne ket tem nuk du ase ta shikoj fare

 9. #29
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  o mbyllne ket tem nuk du ase ta shikoj fare
  epo dua un ke inat

 10. #30
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  o mbyllne ket tem nuk du ase ta shikoj fare
  .....

 11. #31
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  epo dua un ke inat
  joooooooooooooooo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Finale e Champions League: Bayern - Inter
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:28 AM
 2. Champions League ne Google Chrome
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 02:46 PM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-02-2010, 02:37 PM
 4. Premier League, triumfojne Manchester e Chelsea
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2009, 12:45 PM
 5. Champions League Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:40 PM