Ēfarė doni tė dini nga anėtari sipėr?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 126
 1. #101
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  cfar pune ben ti mima?
  Edukatore ne ēerdhe Erina ( lool, kush e di sa her e kam then )

 2. #102
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  flm ice per perkthimin
  ather po i pergjigjem pyetjes...kam dhe 2 vite shkolle........ emri jot ...g...se kam iden

  ice...sepse hy ndonjeher qe thj hedh nje sy dhe iki pa ber log out . dhe po ta le online...duket sikur jam ende neper forum...kupton???

 3. #103
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ishit me se e qarte

  A je ti qaty ? (te foto)

 4. #104
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jo jo sjam un

  ca ka ndodh qe sot po fle kaq shpejt

 5. #105
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  sa e ka numrin e e e kembes

 6. #106
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  per ca e do nr tim te kembes ti ......do te me gjesh shtepin eee
  nga antari siper , do doja te dija......ilacet i pi para apo pas buke ??

 7. #107
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pse si gjendet shtepia po te dish numrin e kembes? sesht nevoja ta gjej ne kete menyr ti e tregon vete po te jesh trime

  i pi para dhe pas buke


  i ke pir ilacet sot apo jo? kete dua te di nga ti

 8. #108
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hhahaha...kur ta kapesh ti mhb...un do jem ber gjyshe 3 her o olsi

  jo nuk i piva...rrofsh qe me kujtove.....ncncnc cdo beja un pa ty aman aman

 9. #109
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  sa her ne dit i lan syt

 10. #110
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  12354465 her ne dit . spo ta bej te njejten pyetje se e di qe e ke alergji ujin

  Ca nxenesi ke qen ne shkolle ? ( ne mesime dmth )

 11. #111
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Si kalove diten sot?....

 12. #112
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  nje dit super e gjat....e kendshme...po me shum e lodhshmeee
  kur ke qare per here te fundit

 13. #113
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk para kam qare keto (dhe uroj te zgjat se marr shpejt nga syte une)...

  cfare ngjyre kishte xhaketa qe pe pardje?...

 14. #114
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahaha....nje ngjyr kafe e leht fare......ishte super . po ma hoqi menjan....e do e marr kur te marr rrogen pas 2 javesh....se taniiii.....sma mban xhepi

  nese nje dit do te duhej te lije forumin pergjithnje,,,cili do ishte motivi ?

 15. #115
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E bukur paska qene...merre motra...porosit edhe nje per mua...kur te marresh rrogen pas kesaj them une...hahahaha

  Po se di...nese do behesha me 7 kalamaj......qe s'do kisha kohe te merrja as frym...

  cfare mendon kur sheh dike per here te pare? (psh nje kolege te re pune)...cfare i sheh si fillim...siperfaqen...apo ja le kohes ta njohesh me mire?....komenti pare qe bene me vehte kush eshte?...

 16. #116
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahaha....allaaa.....mos permendte robi fjalen rrog...se ju versulen
  ne pergjithesi ne momentin e par jam indiferende. se shikoj fare. Gjithnje ne momentet e para flasim. pastaj futem sh kollaj ne mhb . Por per pershtypjen e par , nqs eshte femer , shikoj shum veshjen dhe floket...

  Do doja te dija nje keng qe lidhet me gjendjen tende shpirterore aktuale...

 17. #117
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahhaha kam qeshur me komentin...i shikoj floket...veshjen...pse moj nuse per vellain do ta marresh?...hahahahahha.....ojjj kjooo!!

  kenga qe me pershtatet tani....mmmmm...kjo qe me pelqen shume...ka melodi te kendeshme...  po ty?

 18. #118
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha a me theeeee pershtypja e pareee......ato shoh....ojjj kjoooo

  kjo
  http://www.youtube.com/watch?v=HSg9RDS1A1Q


  te pelqen me shum x factor , apo the voice ?

 19. #119
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kete vit x factor

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  12354465 her ne dit . spo ta bej te njejten pyetje se e di qe e ke alergji ujin

  Ca nxenesi ke qen ne shkolle ? ( ne mesime dmth )

  me i mir se ty, kur doja

  po ti si ke qen, si je dhe si do vazhdosh te jesh?? me mesime e kam fjalen

 20. #120
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nga Olseni doja te dija...pse e urren shiun?....

  Mos me thuaj per shkak te kesaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė profesioni i ofroni anėtarit sipėr?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 983
  Postimi i Fundit: 12-12-2013, 10:09 PM
 2. A doni te dini si eshte nje Mashkull?....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 05:38 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 05:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė