Ēfarė doni tė dini nga anėtari sipėr?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 126
 1. #21
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Receta Gatimi

  o motra, mos bjer preh e provokimeve te ati.....injoroje
  floket ngjyr kafe mii....te fotoja e profilit i ke

  nga ty do doja te dija , ke ven ndonjeher piercing ?

 2. #22
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  aman....se nuk jam tip qe dua te merzis njerzit...dhe i sqaroj...

  jooo dhe as kam ndermend...nuk me pelqejne....

  po ti ke vene ndonjehere?

 3. #23
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  per antarin siper doja te dija?....

  cfare ngjyre i ka floket?
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ore qelbesin antar quhet...dhe eshte fjale per te dyja gjinit po aq kupton ti po lere mos na acaro tashi
  Kur na paska dal fjala antarin siper perdoret per te dyja gjinit

  per gjinin femerore thuhet antaren siper

  e kuptove qe e kishe gabim?

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  aman....se nuk jam tip qe dua te merzis njerzit...dhe i sqaroj...

  jooo dhe as kam ndermend...nuk me pelqejne....

  po ti ke vene ndonjehere?
  po te merzitet , te pellcasi ne vend ai

  jo as un

 5. #25
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  po me lere se e kam koken tym sot Olseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

  perdoret po te them per te dyja gjinit....antari...siper...po!....

 6. #26
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  po me lere se e kam koken tym sot Olseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

  perdoret po te them per te dyja gjinit....antari...siper...po!....
  Si ka mundesi mos ke harruar kokrrat pa pir

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ja tja shpjegoj un...se aq mbush ky lumadhi
  dhe kembngul kot , si mushka

  sikur te ishte ndryshe per gjinine femerore , un sdo e kisha paneli i antarit .... por paneli i antares

 8. #28
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  SHikoje edhe njeher o lumadhe ajo thot per antarin siper, e kishte pyetjen per mua

  po te ishte per ty do e kishte shkruajtur, per antaren siper.

  ajo foto qe ke nxjer ti ska lidhje fare me kete  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  per antarin siper doja te dija?....

  cfare ngjyre i ka floket?

 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sa vjec eshte ?

 10. #30
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  akoma me kte muhabet ti ???????????????
  te fotoja ta sqarova shum mir ... qe fjala "antari siper " mund te perdoret dhe per femer .....
  sic esht "paneli i antarit " ... dhe jo "paneli i antares"

 11. #31
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Asgje...

 12. #32
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Si doli me provimet?....

 13. #33
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  si kaloj sot ?

 14. #34
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  shuuuuuuuuuuuuuuuuume mire...po ti motra?...

 15. #35
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mir pasi dola nga provimi.

 16. #36
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  je maturante edhe ti?...

 17. #37
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Jo moj jo ..........

  kam kalu ate sfid te bukur.

 18. #38
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ēar moshe ke dhe me ēar merresh ????

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  per mimen ....kur do na e besh nje cup ...........

 20. #40
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  per mimen ....kur do na e besh nje cup ...........
  hahaha.......E di qe " kurrė nuk duhet te thuash KURRĖ " une po e them ... me 2 e mbylla deren une Labe , lool

  Pyetje per ty: ēfare profesioni ke deshire te besh ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė profesioni i ofroni anėtarit sipėr?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 983
  Postimi i Fundit: 12-12-2013, 10:09 PM
 2. A doni te dini si eshte nje Mashkull?....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 05:38 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 05:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė