Receta Gatimi

Per ēfare do te luteshit sot?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Smile Per ēfare do te luteshit sot?

  Thuaje lutjen tende per sot!


 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Per te gjithe ata qe jane jetim...zoti ju dhente nje dore dhe te jete sa me prane tyre..t'iu fali dashuri dhe miresi....

  dhe nje sofer ku te mund te mbushin stomakun dhe nje krevat ku te mund te lundrojne endrrat e tyre!.....

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  te dal sa me mir neser ne provim

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Lus Allahun te gezoj cdo her shendet te mir .

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Sot i lutem zotit per dicka personale....

  te lutem ma realizo kete deshire qe kam kohe qe po e pres...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  sot... lena vere o vlla se mbaruam nga i ftohti mos ja ... edhe ti tash

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Qe zoti te tregohet i meshirshem me njerezit kudo ne bote...t'iu dhuroj atyre qetesi...lumturi...paqe..dhe dashuri...

  Te ndihmoj te varferit...te pa punet...te pa strehet...ata qe i luten per dite dhe nete qe gjerat ne jeten e tyre te shkojne mire!...

  Do ti lutesha gjithashtu...qe ne zemrat e njerzeve te mbjelli vec dashuri...dhe urrejtjen ta largoj me dhune...

  E pas gjithe lutjeve...dua ti theme nje FALEMINDERIT...per gjithe te mirat qe na dhuron c'do dite...dhe te na i fal mekatet ne mekatareve qe jetojme ne toke!...

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Me pa 1 njeri qe u bo kohe qe se kom pa! Qit deshire me ma plotsu, per nder ja kisha dit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fitness: Cfare eshte dhe per cfare sherben?!
  Nga labja nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:34 PM
 2. Google Chrome 8: Ēfarė ka tė re dhe ēfarė po vjen
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 08:51 PM
 3. Ēfare duhet te ndani me miqe dhe ēfare jo!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-03-2010, 06:34 AM
 4. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:38 AM
 5. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-02-2007, 08:30 AM

Etiketat pėr kėtė Temė