Po apo Jo.... nr2


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 121
 1. #61
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Receta Gatimi

  po , edhe une ...

  mban kafshe shtepike tani ???

 2. #62
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jo nuk mbaj....

  te pelqejne midhjet?....

 3. #63
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Jo nuk me pelqejn.

  Do te fitoj SHqiperia kunder Norvegjis?

 4. #64
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e pytje eshte kjo... Po normal qe do fitojm se kot s'jemi Kuq e Zi 8 milion Shqiptar ane e mbane botes!! Fitore se per tjeter se hapi televizorin une...


  Ben vrap ne mengjes?

 5. #65
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Varet....

  te flihet gjume tani?....

 6. #66
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  cuditerisht jo

  te pelqen te kercesh ????? dhe nese po cfar

 7. #67
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  PO , ēdo lloj ( veē tangos )

  Ty ??

 8. #68
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Tango...me pelqen shume...edhe valsi i bukur....

  Po ty cfare kercimi te pelqen?.....

 9. #69
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kercimet latine jan te gjitha te bukura....
  ku do i beje pushimet ket vere??

 10. #70
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ne Mėmėn Shqipėri, kuptohet!

  Po ti?

 11. #71
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ne sahara....

  po apo jo?...hahahha (s'me vjen ndonje pyetje per momentin)...

 12. #72
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  po apo jo , ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????

 13. #73
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jo


  te pelqen te lagesh ne shi ?

 14. #74
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  vdessssssssssssssssss shiu eshte "dashuria" ime prz

  po ti?

 15. #75
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e di maritua jot kte ....
  dhe un...e adhurojjj pa mas....


  i ke te lyer thonjt aktualisht?nqs po me ca ngjyre?

 16. #76
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahaha e di....

  aktualisht i kam french....i beje njehere ne muaj...por jo te gjate...i beje normale...gjithmone frenc....

  po ti cfare ngjyre i bene zakonisht?

 17. #77
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  un spara i lyej moj lumadhe...se i kam super te shkurter...po tani qe i kam rrit.....kam filluar i lyej. aktualisht i kam nude...
  po sa me pelq o zot. kam ren ne dashuri me thonjt e mi prz. sdua ti ha me

 18. #78
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahaahhahahaa beji keshtu si une..tipsa,,,as te shkon ne mendje ti hash....se jane goxha te fort hahahahha...dhe te thyejne dhembet....pyetjen labeeeeeeee ku e ke?....

  sa kafe pi ne dite?

 19. #79
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahaha e harrova pyetjen
  motra....ti thua ashtu...sepse...tii....nuk i njeh dhembet e mi hahahahahahahaha....
  nejse , uroj shum mos te tundohem me.....

  loja thot pergjigju me po ose jo pyetjes , si ti pergjigjem un ksaj pyetjes tende ? hahahahaha
  nuk e pi kafen un ...sshuuummm rrall....

  do doje te punoje prap te ids?

 20. #80
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahaahahahahahha ma fiksove sot me gjithe ids....e dhembet zemra jane per te kafshuar ushqim...dhe jo "qelizat e vdekura" hahahahha

  hahahahahah sa kam qesh....

  e ke macen aty me vehte?....puth cik per mua....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Etiketat pėr kėtė Temė