Po apo Jo.... nr2


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 121
 1. #81
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Receta Gatimi

  hahahahaha......ky version i funksionit te dhembve eshte per njerzit normal motra...jo per mua ....
  jo se kam ktu afer.....por do e puth kur te me vij

  po te vjen gjum ????

 2. #82
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  po me vjen gjume...madje kam 10 minuta qe thash tek tema "naten e mire" por me doli update hahaahhaha ....ma ka fut dhe tema s'po me le te iki hahahaha...

  po ty te vjen gjume?

 3. #83
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahaha prandaj spo iken ti o dreq.
  po me vjen dhe mua...shum...po me keputet qafa....

  po po pres te vi dhe erina...e te ikim dor per dore te treja....te lem ciftin vetem hahahahaha

 4. #84
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Apapapa si gjithmone...pyetjen e ha me dhembe a lumadhe ...nxuq do te te them gjithsesi.....

  Te pelqejne bebushat e vegjel?

 5. #85
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Po

  U zgjove ti ???

 6. #86
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha ja sa i hapa syte....

  Te Flihet gjume ne dreke?...

 7. #87
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ne drek jo , po andej nga pasditja......kam patjeter nevoj per 30-45 min gjum ....

  te pelq farat e zeza

 8. #88
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahhaa ma shpifin kane ere te shemtuar....

  te pelqen te kalerosh?....

 9. #89
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  paj... Dej dikun...

  ty?

 10. #90
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jo me pelqen shume te beje ski..(edhe pse s'di)...

  te pelqen lengu i portokalles se shtrydhur?...

 11. #91
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...poooo..........

  ...mund te them ...mbrema ?

 12. #92
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahhaha fjale eshte ajo?...po Mirmbrema edhe per ty...

  te pelqen musika ritmike?

 13. #93
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...pooo...

  ....te pelqejne anekdodat ?

 14. #94
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po se di...edhe me pelqejne edhe jo....varet...

  Te pelqejne qytet antike?....

 15. #95
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...sigurisht qe ..pooo...

  ...je per sporte dimerore.....?

 16. #96
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jam po s'ma mban hahahhaa....me pelqejne shume vertet!!!

  po ty?...

 17. #97
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  .....nuk me vjen mire ...kur vjen ora per tu larguar...

  ...te pelqen oxhaku ...ne nje nate dimri?

 18. #98
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Me pelqen shume...pergjithsisht shtepite qe jane me oxhak...edhe te vjetra psh...ajo streha e ngrohte familjare eshte kaq e bukur!!!...

  sheh shpesh filma?...

 19. #99
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...jo....dhe aq...

  ...do ta refuzoje nje gote vere te kuqe ?

 20. #100
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Sigurisht qe jo...eshte pija ime e preferuar hahahha....eh si mund ta refuzoja

  Te pelqejne veprat e artit?....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Etiketat pėr kėtė Temė