eeee....epo se nuk e di...se mua kur i laj apo kreh me bien ca fije...dhe eshte mese normale....por s'kam vene re qe te kem ndryshim...nejse

filmi fundit?...se di...kam goxha kohe qe nuk shoh nje film...vetem sekuenza filmike kur nderroj stazionin hahahahha

po ti?