Nje puthje per nje antar! nr2


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 99
 1. #41
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  nje dreq e mer vesh se cfare doje te thoje ti tani
  ska gje se e mer veshe Bred Pit .

 2. #42
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ska gje se e mer veshe Bred Pit .
  Na cmende me kete bret pitin

  nje puthje per ty se boll durova

 3. #43
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Na cmende me kete bret pitin

  nje puthje per ty se boll durova

  ...

 4. #44
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ...
  Hahahah nje puthje per Erinen seshte jashte teme

  sepse tema thote nje puthje per nje antar, edhe ti je antare

 5. #45
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Hahahah nje puthje per Erinen seshte jashte teme

  sepse tema thote nje puthje per nje antar, edhe ti je antare
  po aty thot 1 ti e perserit 2her keshtu qe prap

 6. #46
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  po aty thot 1 ti e perserit 2her keshtu qe prap
  Epo 1 thash edhe un keshtu qe mos u tremb

 7. #47
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nje puthje te perzemert dhe shume miqesisht per te gjithe antaret e Lirenti.com....jeni me te miret!..

 8. #48
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Nje puthje te perzemert dhe shume miqesisht per te gjithe antaret e Lirenti.com....jeni me te miret!..
  Qenkam me i miri

 9. #49
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Qenkam me i miri
  .......nuk e percaktova Majdo re Majdo ....nejse je edhe ti i perfshire

 10. #50
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  .......nuk e percaktova Majdo re Majdo ....nejse je edhe ti i perfshire
  po se jam i perfshir pra

 11. #51
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  po se jam i perfshir pra
  ncncncnc hahahhhaa

 12. #52
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ncncncnc hahahhhaa
  po vet ti e ke then mo

 13. #53
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  po vet ti e ke then mo
  po mire ose se nuk e mohova....ueeeeeeeeee...ne faqe i puth te tere une mo.... nuk prish pune kjo gje.....

 14. #54
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Labes si moter ^_^

 15. #55
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  po mire ose se nuk e mohova....ueeeeeeeeee...ne faqe i puth te tere une mo.... nuk prish pune kjo gje.....
  po mir ne faqe

 16. #56
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Belaa Lexo postimin
  Labes si moter ^_^
  dhe un ksaj shtriges sime.... ...

 17. #57
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  1 per ty, ty edhe ty

 18. #58
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Per juve qe lexoni ket teme

 19. #59
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Per juve qe lexoni ket teme
  me vajten dopio mua

  ja dhe nga nje per dy anetaret e tu te vegjel

 20. #60
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Per laben se me mungon shum

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Karikatura per cdo antar !!
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-12-2015, 02:36 PM
 2. ta jap nje puthje sepse...?
  Nga URTESIA nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 04:52 PM
 3. Nje puthje per nje antar!!
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1941
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 03:58 PM
 4. Lidhje me Grupi Antar nderi
  Nga mentor1993 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 07:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė