Kam vene re.......nr2


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 106
 1. #41
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  prz eshte Online...

  po nuk po e kuptoj c'ne qe po rri kaq urte....

  mos i ka rene te fikt moj ka ngrire perpara pc

 2. #42
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ik preke a esht s gjall ajo

 3. #43
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kam vene re qe koha po ecen shpejt...

 4. #44
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kam ven re ndryshime

 5. #45
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  kam vene re qe sa me mire te besh, aq me keq gjen...

 6. #46
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  kam vene re qe sa me mire te besh, aq me keq gjen...
  E di qe e ke mir ti, edhe un e kam vene re kete ....

 7. #47
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  prz eshte Online...

  po nuk po e kuptoj c'ne qe po rri kaq urte....

  mos i ka rene te fikt moj ka ngrire perpara pc
  Hahhaahha skam qene online moj jo ne kete ore, po nuk e di pse te eshte dukur ashtu

 8. #48
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Hahhaahha skam qene online moj jo ne kete ore, po nuk e di pse te eshte dukur ashtu
  hahahahahhahahhahaha po nuk me eshte dukur vetem mua....ja pyet edhe Erinen hahahahahha

 9. #49
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahahhahahhahaha po nuk me eshte dukur vetem mua....ja pyet edhe Erinen hahahahahha
  Mbase edhe ka ndodhur se mua dije rreth ores 2:30 me iken dritat, mbase nga kjo ka ngelur online emri im, po te jesh e sigurt qe nuk kam qene.

 10. #50
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahha ok po qe une dhe Erinaa cfare nuk po thonim per ty verdall ....dhe po na vinte cudi qe nuk po reagoje hahahahhaha

 11. #51
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahha ok po qe une dhe Erinaa cfare nuk po thonim per ty verdall ....dhe po na vinte cudi qe nuk po reagoje hahahahhaha
  Me pat mua on dhe flisnit keq per mua

  nuk patet cik frik nga un

 12. #52
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhahahha po flisnim dhe ti nuk reagoje hahahahahhaha kjo na beri pak pershtypje hahahahahhaha

  se zakonisht ti je gjithmone gati per sherr

 13. #53
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kaam ven re se antaret tani nuk hyn me online...por rrin fshehur ( perfshir dhe mua ) ...se marr vesh pse

 14. #54
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kaam ven re se antaret tani nuk hyn me online...por rrin fshehur ( perfshir dhe mua ) ...se marr vesh pse
  Edhe une e kam ven re, perfshi edha ata me siper

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahhahahha po flisnim dhe ti nuk reagoje hahahahahhaha kjo na beri pak pershtypje hahahahahhaha

  se zakonisht ti je gjithmone gati per sherr
  Avash moj se mos me ke ngaterruar me laben

 15. #55
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  plot sene tybe po po boj kishe spi shoh ...

 16. #56
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin

  Avash moj se mos me ke ngaterruar me laben
  mos me thuaj qe dhe ti ke floket e gjata ????????????

 17. #57
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kam ven re se labja e don shum ate shoqen e mua me ka len anash mossssssssssssssssss

  - - - Updated - - -

 18. #58
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kam ven re qe kjo erina eshte ber mendjemadhe


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mos me thuaj qe dhe ti ke floket e gjata ????????????
  Nuk ishte fjala per pamjen

 19. #59
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Kam ven re qe kjo erina eshte ber mendjemadhe
  Nuk ishte fjala per pamjen
  kush te tha breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!! te kan genju mo olis

  kam ven re se ti ke ber shum mungesa.

 20. #60
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  kush te tha breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!! te kan genju mo olis

  kam ven re se ti ke ber shum mungesa.
  me tha mendja ime dhe sme ka genjyer

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. ~*~Kam vene re...........~*~
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1398
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 04:03 PM
 2. 10 rregulla per ti vene femijet ne gjume
  Nga labja nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-10-2011, 12:34 PM
 3. 4 fotot qė nuk duhen vėnė nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-09-2011, 10:16 AM
 4. Ndihme per te vene muzike ne Facebook!
  Nga Erdi nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 02:33 PM
 5. I venė vajzės emrin e Ina Ramės
  Nga lovee nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-03-2011, 06:17 PM

Etiketat pėr kėtė Temė