Martohet Babai i Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Martohet Babai i Facebook

  Receta Gatimi

  Kjo jave qe kaloj ka qene shume e rendesishme per faqen qe mban ngjyren blu. Pra Facebook dhe krijuesi i tij kane kaluar disa momente mjaft te rendesishme.

  1- Mark Zuckerberg feston ditelindjen
  2- Per ata qe nuk degjojn lajmet Facebook eshte futur ne burs dhe ka thyer rekord ne hapje.
  dhe 3 pas nje jave kaq te ngarkuar te dielen martohet.

  Urime ēiftit.  Pas MILIARDAVE qe fshihen tek ky njeri ajo qe me pelqen me shume eshte thjeshtesia qe arrijn te kene. Vertet per tu patur zili.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Hajde urime ciftit, e jete te gjate & te lumtur bashkshortore

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mua me ka ftuar ne dasem ky

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ky thuj shyqyre se nuk ka qen nena e fb se sa te shamet i merr kuku

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 07:33 PM
 2. Babai hedh nė gjyq Facebook pėr fotot e vajzės
  Nga vaaldr1n nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-09-2011, 09:37 AM
 3. Madonna do tė martohet
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:20 PM
 4. Jim Carrey ‘martohet’
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-09-2009, 05:13 PM
 5. Martohet Arta Bajrami
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 06:58 PM

Etiketat pėr kėtė Temė