Foto te Kim Kardashian


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

  I Habitur Foto te Kim Kardashian

  Receta Gatimi

  Eh sa femra do behen xheloze

  Shijoni djema nese ju pelqen Kim Kardashian! 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ate gocen tjeter se njoh por kete e njoh

  pu pu pu qyqja , rende fare

  kjo po eshte per "palester"

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  spo m`pelqejkan...

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Sa e ka litrin e qumshtit? xD

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Sa e ka litrin e qumshtit? xD
  uhahah uahhaha

  peshku ka hyr ne uje

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ka stil por e bukur nuk esht aq.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Lady in Red!


 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e ktu diqysh

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  se di pse ka kaq shum interes per kete mua sme ngjit fare si femer kjo. shum pa linja dhe trup shum te hallakatur..

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ncncnc...ter celulit esht aman!

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ncncnc...ter celulit esht aman!
  po si celuliti saj ska pa

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ka dhe kembet jo te drejta , mos e beni miss kur nuk eshte ju cuna.

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  e gjeten nga nje difekt femrat

 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  bobo me vjen keq ta shohe se kam halll se mos e mar me sysh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rob Kardashian shkruan pėr Shqipėrinė nė Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2012, 07:44 PM
 2. Kim Kardashian, 18 milionė $ fitime nga martesa
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-08-2011, 05:08 PM
 3. Fejohet Kim Kardashian
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-05-2011, 08:50 AM
 4. Kardashian me tė dashur tė ri
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 12:24 PM
 5. Kardashian 'pėrleshet' me ish-tė dashurin
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė