Lamtumire Jete !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Unhappy Lamtumire Jete !!

  Receta Gatimi

  Nene te lutem me lejo,
  te shkoj dhe une bashk me to.
  nuk eshte shume vec nje nat,
  neser do te kthehem prap...
  do defrehem te lutem nene,
  ... me ler te ik diten e hene...
  nuk do ik pergjithmon,
  vec nje dite eskursjon,
  te jem dhe une me shoqerin,
  se ketu e kam shtepin.. nena shkrete e uruar,
  lutja vajzes,
  e ka coptuar,,
  me mund dhe me sakrifice,
  vajzen ne eskursjon ta nise,,
  mundesite sishin shume te medha,
  qe vajzes ti jepnin shum para,
  e nisin ne eskursjon ta cojn
  me pengun a do ti mjaftojn....
  e nis me dhimbje nena shkret,,,,
  se di qe vdekja po e pret,,,
  se di qe ai eskursjon i urryer,
  ja mer vajzen per mos tja kthyer,,,
  nje telefonate pret ajo,
  NEN ARRITA MOS U SHQETESO
  por nje telefonat mberrin
  nga e cila ulerin,,, nga ai lajm qe ajo mori,
  godet me grushta kraharorin,
  cjerr fytyren e saj..
  dhimbja zemren nis tja caj,, me fal bija ime,
  te rrita me mundime,,,
  si sme lajmeroj kjo zemer e shkret
  qe sot do nderrosh jet,, me fal bije qe ste ndalova,
  deshiren mami ta plotesova.
  shume endrra bije kishe,
  por se dija qe e fundit kjo do ishte.... ( R.I.P.)


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Shpirti ne paqe!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Me preku shum kjo ngjarje
  Sa te papritura ka kjo jet....sa e shkurter duket ndonjeher.....sa e zez per disa...
  U prefshin ne paqe 13 viktimat

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Iu prehte shpirti ne paqe, dhe i paharruar qofte kujtimi i tyre...

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  se di eshte tragjedi e madhe

  cfare te themi,nuk ka me fjale...c'do fjale eshte e tepert!...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lamtumire dashuria ime!
  Nga ulkina nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 12:09 PM
 2. Lamtumirė Pacolli
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 31-03-2011, 12:20 AM
 3. Lamtumirė, internet!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 12:09 AM
 4. Lamtumirė papastėrtisė nė ekranet e laptopėve
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2007, 05:57 PM
 5. Lamtumirė injeksioneve, shpiket ēipi kurues.
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2007, 10:14 AM