Receta Gatimi

Vendparkimi qė kushton njė milion dollarė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Vendparkimi qė kushton njė milion dollarė

  Nė New York ka dalė nė shitje vendparkimi qė kushton njė milion dollarė.
  Vendparkimi, i cili ndodhet nė njė garazh nė Manhattan, kushton gjashtė herė mė shumė se sa njė shtėpi nė SHBA.

  Besohet se blerėsi i parkimit – prej shtatė metrash tė gjatė, 3.6 metra tė gjerė dhe 4.5 metra tė lartė – tė jetė njėri nga banorėt nė kompleksin luksoz tė ndėrtuar mbi garazh.

  New York Post raporton se garazhet janė shumė tė shtrenjta nė Manhattan, duke qenė se ėshtė vėshtirė pėr tė gjetur vende pėr parkim.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Ore jan ne rregull keta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Reklama e iPhone kushton 647 Milion Dollare
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-08-2012, 07:34 PM
 2. Qeni qė kushton 1 milion euro
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 08:48 PM
 3. Krevati qė kushton 6,4 milion dollarė
  Nga Bela14 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 05:49 PM
 4. Celular apo orė? Zoti e di, por kushton 300.000 dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-12-2010, 11:34 AM
 5. Maybach Exelero kushton 8 milionė dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 08:01 PM