Konkursi Fotografik - 100 Vjet Pavaresi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Konkursi Fotografik - 100 Vjet Pavaresi

  Receta Gatimi

  100 Vjet Pavarėsi - Konkursi Fotografik

  Me rastin e 100 Vjetorit tė Pavarėsisė, Lirenti.com organizon konkursin me temė Kuq e Zi 2012!

  Fotot duhet te jene te shkrepura nga ju dhe te kene si teme Shqiperine/Pavasine, ēdo relik tjeter qe eshte e lidhur me kete fest!

  Vendi i pare do tė marri si dhuratė njė Bluze me Foton e Fituese.

  Rregullojra e konkursit:

  1. Konkursi ėshtė i hapur pėr tė gjithe anetaret e forumit me te pakten 5 postime.

  2. Foto pėr tė marrė pjesė nė konkurs duhet tė dėrgohet nė adresėn: live @ lirenti.com e bashkangjitur ose njė link ku keni vendos foton.

  3. Nė email duhet tė shkruani njė titull pėr foton.

  4. Nė email duhet tė specifikoni emrin qė keni nė forum.

  5. Dimesionet e fotos duhet tė jene tė paktėn 1024x768.

  6. Foto duhet tė jete nė formatin JPG ose PNG dhe nė maksimumin e cilesisė.

  7. Foto duhet tė jetė e shkrepur nga ju dhe nuk duhet tė pėrmbajė imazhe me tė drejta autori.

  8. Mund tė dėrgoni vetėm 1 foto pėr tė marrė pjesė nė konkurs dhe ajo nuk mund te ndėrrohet mė pas.

  9. Foto qė do tė dėrgoni, nuk duhet tė bėhet publike nėpėr faqe tė tjera si dhe nė Lirenti.com derisa tė shpallet fituesi.

  10. Foto nuk duhet tė jetė 100% Photoshop por mund tė bėni modifikime.

  11. Konkursi do tė vlejė vetėm nėse arrihet njė kuote e caktuar pjesėmarrėsish.

  12. Ju mund tė dėrgoni foton tuaj dėri mė 31 Tetor 2012.


  Suksese tė gjithė pjesėmarrėsėve dhe fitoft mė i miri!

  Stafi i Lirenti.com

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Suksese te gjith pjesemarresve dhe uroj qe te dali dicka FANTASTIKE!!

  Respekt!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ishalla esht e bukur ajo bluzja

  ...kam ca pyetje
  kemi te drejt te cojm vetem 1 foto ?
  the qe kjo foto duhet te jet e shkrepur nga vet ne...
  na jep ndonje ide?....

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Fotot duhet te jene te shkrepura nga ju dhe te kene si teme Shqiperine/Pavasine, ēdo relik tjeter qe eshte e lidhur me kete fest!

  Po ne konkurs, ēdo anetar ka te drejt te dergoj 1 foto te vetme dhe ajo smund te ndryshohet po u dergua ne email.

  Stafi

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kuptova...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un e kam 1 bluze me Shqiponje dhe Kuq e Zi eshte kuptohet por nuk ka dicka ne lidhje me 100 vjetorin e pavarsise ne te... :S

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  un e kam 1 bluze me Shqiponje dhe Kuq e Zi eshte kuptohet por nuk ka dicka ne lidhje me 100 vjetorin e pavarsise ne te... :S
  tha qe lejohet cik photoshop .... kshu qe rregulloje , shtoji ndonje gje bluzes

  un kam dicka ne mendje , po se them se me vjedhin iden .......

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ahah photoshop... e humbas rrugen ne oborr te shpise un aty lol

  haha, jo mos e 3go

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Shume ide e bukur. Suksese te gjithe pjesmarresve!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 25-11-2012, 09:48 PM
 2. Aparati Fotografik me 36 Milion Pixel nga Nikon
  Nga Al Capone nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 12:34 AM
 3. Si te vendosim foto ne Albumin Fotografik?
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 12:47 AM
 4. 96 vjet drejtesi, Topi ben apel per pavaresi
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 03:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė