25 gjera qė njė vajzė dėshiron, por mos e pyesni kurrė Pse....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  25 gjera qė njė vajzė dėshiron, por mos e pyesni kurrė Pse....

  Receta Gatimi

  1. Prekni belin e saj.
  2. Nė tė vėrtetė flisni me tė.
  3. Ndajini me tė fshehtat.
  4. Jepini xhaketėn.
  5. Putheni atė ngadalė.
  6. Pėrqafojeni atė.
  7. Mbajeni atė nė krahė dhe gjoksin tėnd.
  8. Qeshni me tė.
  9. Ftojeni atė diku.
  10.Takojeni atė dhe miqtė tuaj sė bashku.
  11. Buzėqeshni me tė.
  12. Bėni fotografi me tė.
  13. Uleni atė mbi prehėrin tuaj.
  14. Kur ajo thotė se ju do mė shumė, mohojeni atė.
  15. Kur miqtė e saj thonė "E dua atė mė shumė se ty", mohojeni atė. Pėqafojeni atė nė sy tė miqve tė saj duke bėrė atė tė ndihet e dashuruar.
  16. Gjithmonė pėrqafojeni dhe i thoni se ju e doni atė sa herė qė ju e shihni atė.
  17. Putheni atė papritur.
  18. Pėrqafojeni nga mbrapa rreth belit.
  19. Tregoji asaj qė ėshtė e bukur.
  20. Tregoj asaj mėnyrėn se si ndiheni me tė.

  Njė gjė e fundit qė ju duhet tė bėni pėr tė treguar atė qė ju nė tė vėrtetė ndieni pėr tė.
  21. Hapni dyert e makinės pėr tė, shoqėrojeni te makina e saj, pasi nė kėtė mėnyrė ajo ndihet e mbrojtur tė, dhe asnjėherė nuk e vret atė nėse ju silleni si zotėri.
  22. Bėjeni tė ndihet nė ēdo moment e dashuruar.
  23. Nė qoftė se shihni diēka qė nuk shkon dhe e pyesni atė, ajo e mohon atė, do tė thotė qė nuk do tė flasė rreth saj. Atėherė pėrqafojeni atė.

  24. Bėjeni atė tė ndihet e veēantė
  25. Ngushėlloje kur qan dhe thaji lotėt e saj

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  prandaj jeni shume te veshtira ju femrat ne pergjithesi
  meshkujt jane me...


 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  A ka mundesi te ma "zhdukesh" kete tabelen qe ke postuar ketu!

  urgjent madje...!...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-10-2012, 01:13 PM
 2. Pyesni Anėtarin qė doni!
  Nga girl08 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 10:14 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-08-2011, 11:19 AM
 4. Kurre mos thuaj kurre, dhe ju
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 01:21 PM