Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 8 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 142
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po tema me interesante behet kur diskutohet rreth ati debatit, dhe nuk bien dakort antaret.Se per ke tifo jemi ket po e them me heren e par.
  Mendoj se eshte tjeter me ke je tifoz, dhe ke jep per fitues, (dhe pse zemra do qe te fitoj skuadra jote)

 2. #22
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kush e fitoi?

 3. #23
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  kush e fitoi?
  Ska filluar akoma po do e fitoi Spanja

 4. #24
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mendoj se eshte tjeter me ke je tifoz, dhe ke jep per fitues, (dhe pse zemra do qe te fitoj skuadra jote)

  ““Jo reni un du te fitoj ai ekip se un jam tifoze e tij ,por nese humbet ai ekip duhet te zgjedhim nje ekip per tifo.

 5. #25
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Poland 1:1 Greece
  Russia 4:1 Czech Republic

 6. #26
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Spanje 1:1 Itali

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa gjynaf me erdhi per Hollanden, por mir tu behet me ate loj koti qe ben! pffff

  Te shofim sot Anglin!

  Kunder Mimes

 8. #28
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Spanje 1:1 Itali
  Si e moren barazimin keto pipinit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sa gjynaf me erdhi per Hollanden, por mir tu behet me ate loj koti qe ben! pffff

  Te shofim sot Anglin!

  Kunder Mimes
  Na kenaqi edhe ajo Anglia jote

 9. #29
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Fitore per Kroatet.


  Kroaci-Itali 0;0

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Perfundon ne barazim 1-1 ndeshja midis Italise dhe Kroacise

 11. #31
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Na prishi skedinen Reno se e kisha luajtur 2 ,tani po presim Spanjen!

 12. #32
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  une pata 1 italin -4- dhe po me duket se po mi hump 55$, shi*

 13. #33
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E prisja me mir Italin

 14. #34
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Deutschland

  Forca Gjermania

 15. #35
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

 16. #36
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Un Italin ma hiqte per barazim, por asnjeher sdo i jepja fitoren
  Spanja beri zbor si ai i xhaxhit

 17. #37
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Un Italin ma hiqte per barazim, por asnjeher sdo i jepja fitoren
  Spanja beri zbor si ai i xhaxhit
  Me italin qenke ti, po pse mban ate stemen e Anglis aty

 18. #38
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Si jam me Italianin, kur si jap fitoren hahaha! Jo, me vjen keq per Kliton qe humbi skedinen, por si duroj dot keta Italianet kur mburren

 19. #39
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Si jam me Italianin, kur si jap fitoren hahaha! Jo, me vjen keq per Kliton qe humbi skedinen, por si duroj dot keta Italianet kur mburren
  Aaaa lere se e kuptova gabim

  ai Klitoni shum loz skedina me duket

 20. #40
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  italia shyqyr do humb ket radh . aspak nuk me pelqeu loja se beri !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 8 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Tifozet e Euro 2012
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 04:45 PM
 2. UEFA kėrkon 5 gjyqtarė nė EURO 2012
  Nga lovee nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 06:29 PM
 3. Rrezikohet Euro 2012
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 12:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė