Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 142
 1. #41
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  italia shyqyr do humb ket radh . aspak nuk me pelqeu loja se beri !
  O Erina me vjen keq

  mos qaj keshtu e ka futbolli, mos u merzit se do fitoj ndeshjen tjeter

 2. #42
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kush fitoi sonde se nuk e pashe rezultatin ???

 3. #43
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Spanja 4 - 0 e shkaterroi

 4. #44
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  O Erina me vjen keq

  mos qaj keshtu e ka futbolli, mos u merzit se do fitoj ndeshjen tjeter
  jo un gezohem nese do humb italia

 5. #45
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  jo un gezohem nese do humb italia
  Po ti sikur ishe me Italin moj cte gjeti

 6. #46
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Boooooo ,

  Me hajer Spanjes

 7. #47
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po ti sikur ishe me Italin moj cte gjeti
  Jo un jam tifo per francen ket vit.

 8. #48
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Jo un jam tifo per francen ket vit.
  Pse ndryshoke ekip cdo vit ti, hajde tifoze hajde

 9. #49
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pse me gjermanin kam qen cdo her , po kjo me plasi e ket radh du franca te fitoj

 10. #50
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Si na e ndaluan ndeshjen nga shiu keta, aq me teper ne nje kampionat Europian?

 11. #51
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  [email protected] Filloj tani...

 12. #52
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ukrain 0-2 France

  Suedi 2-3 Angli

  ndeshje e bukur kjo e fundit

 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E papar ndeshja midis Anglis dhe Suedis! Gola te bukur ata te Anglis.

 14. #54
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Rusia duket goxha mire

 15. #55
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  loje te mir deri me tani ka ber franca.

 16. #56
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sonte luhet ne 20:45 te dyja ndeshjet ne te njejten kohe!

 17. #57
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  E papar ndeshja midis Anglis dhe Suedis! Gola te bukur ata te Anglis.
  Goli dyt i Anglis per faj te portjerit mu duk, kurse i pari dhe sidomos i treti qe spektakel


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  loje te mir deri me tani ka ber franca.
  kujdes se mund ti bjeri me Spanjen pas grupeve nqs del e dyta ne grup, pastaj hapuuu dheeee ske shance

 18. #58
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  kujdes se mund ti bjeri me Spanjen pas grupeve nqs del e dyta ne grup, pastaj hapuuu dheeee ske shance

  Me ket loje qe beri sonde nuk ka shance Spanja jote Kroacia u mbrojt shume mire .
  Goli Spanjes ishte jasht loje asnje arbiter nuk tha gje

 19. #59
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  o cuna kur paska dal kjo ndeshja poloni rusi 2-3 se nuk e paskam pa un... apo mos ka qen i pimen ai i ka postu? ne filane shkon portugali itali

 20. #60
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ishin ngaterruar rrjeshtat paolo

  por italia, mezi kualifikohet dhe pastaj vete fiton boterorin :S pfff

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tifozet e Euro 2012
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 04:45 PM
 2. UEFA kėrkon 5 gjyqtarė nė EURO 2012
  Nga lovee nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 06:29 PM
 3. Rrezikohet Euro 2012
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 12:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė