Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 142
 1. #61
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Me ket loje qe beri sonde nuk ka shance Spanja jote Kroacia u mbrojt shume mire .
  Goli Spanjes ishte jasht loje asnje arbiter nuk tha gje
  Ajo loja e Spanjes mbrem ishte sa per karrem qe te thon tjeret qenka dobet Spanja

 2. #62
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pas nje dite pushim, fillojn ēerekfinalet me ndeshjen e radhes:

  Ceki - Portugali sonte ora 20:45

 3. #63
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kualifikohet Portugalia me rezultatin e ngushte 1 me 0!
 4. #64
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Vetem per keto tifoze qe ka Portugalia e ka hallall fitoren

  lozi mir ronaldo

 5. #65
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  sonte greqia do i bej zbor gjermanise


  ps. greqia ben mire me ua lene fitoren mbase gjermanet embelsohen e na japin ndonje leke

 6. #66
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  gjermanin do fitoj kjo sdo coment.

 7. #67
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  sonte greqia do i bej zbor gjermanise


  ps. greqia ben mire me ua lene fitoren mbase gjermanet embelsohen e na japin ndonje leke
  Pse po nuk ja la greqia nuk fiton dot gjermani me forcat e veta thua ti?

 8. #68
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Aha, ngado qe ta nisi greqia keq e ka me gjermantet - ja pren fondet Merkel

 9. #69
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Perfundon ndeshja Gjermani vs Greqi ! Gjermani tani ne gjysmefinale


 10. #70
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime Gjermanise, dhe te behet gati te presi Anglezet

 11. #71
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13


  na keputi keq merkel

 12. #72
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Perfundon ndeshja Gjermani vs Greqi ! Gjermani tani ne gjysmefinale  dhe ate penalltin per t'iu ba qefin ja dhane

 13. #73
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Urime Gjermanise, dhe te behet gati te presi Anglezet
  Me duket se duhet te fitoje nje ndeshje Anglia para se te ndeshet me GJermanin

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin


  dhe ate penalltin per t'iu ba qefin ja dhane
  Mos u gezo kaq shum mer lol se Greqin e vdekur rrahet nuk rrahet Spanjen qe gezon aq shum

 14. #74
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Greqin e ka mundur dhe Shqiperia

  Olsi, Italia vetem mos ta marri me culo, se keshtu eshte cop cop!

 15. #75
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Greqin e ka mundur dhe Shqiperia

  hahahahaha

 16. #76
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Me duket se duhet te fitoje nje ndeshje Anglia para se te ndeshet me GJermanin

  Renix ka then se do jene eleminu te tjerat , si psh Spanja

  - - - Updated - - -  Mos u gezo kaq shum mer lol se Greqin e vdekur rrahet nuk rrahet Spanjen qe gezon aq shum
  E vdekur a jo shkoi deri ne ēerkfinale Gr, keshtu qe pse mos gezoj plus qe ka qene nje her kampion evropian

 17. #77
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  E vdekur a jo shkoi deri ne ēerkfinale Gr, keshtu qe pse mos gezoj plus qe ka qene nje her kampion evropian
  Plus qe i kemi rrahur edhe ne apo harrove

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin

  Olsi, Italia vetem mos ta marri me culo, se keshtu eshte cop cop!
  Hahhaha edhe e mer se tre lojtar i ka per ate pun mbase ja prishim mendjen lojtareve Anglez

 18. #78
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nese fiton anglia ,jeni te ftuar per qerasje .....vetem breshkaxhinjte sdu ti shoh !!!!

  reno e kam ba gati lokalin per te dielen ,nese fiton italia me iku xhiro ditore ,nese jo do me qerasin mua dhe gjithe kush te jete brenda ,,,ky eshte basti qe kam vene ...

 19. #79
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nuke e di per qfar po bisedoni po GJermani tani per tani esht duke menduar per finalen me Spanjen

 20. #80
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  cdo gje mund te ndodhe robo ,po le ti presim sipas radhes them une mortaja ,apo jo ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tifozet e Euro 2012
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 04:45 PM
 2. UEFA kėrkon 5 gjyqtarė nė EURO 2012
  Nga lovee nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 06:29 PM
 3. Rrezikohet Euro 2012
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 12:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė