Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 142
 1. #81
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  parashikime te ''ekspertve'' jon keto lale , nese ke luajtur ndonje bast mos ke frik se smund te ndryshoj ndonje gje !

 2. #82
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahaaa e kam lujt robo ,por jo me lek ,,une jam tifoz anglez dhe me jane qep keta italianet keq fare ,nese humb anglia do hane e te pine falas ,ky eshte basti.....

 3. #83
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ekzakt Landi , kesaj pune nuk i dihet, ndonjeher thone jo kjo, jo ajo , vjen fundi ato qe shihen per me te mire dalin te paret nga gara

 4. #84
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  dhe me e cuditshmja eshte se une nuk shkoj fare ne lokal ,kur luan anglia e sidomos "LIVERPOOL".....ceshtje shijesh dhe bezdisjesh

 5. #85
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16


  Urime Spanjes , 2-0

  Ndeshje pa shume aksion nga te dyja palet.....

 6. #86
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ci do shum aksione kur fiton edhe me pak


 7. #87
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Po duhet ēiki aksion, te jep deshiren me pa nje ndeshje , te ngathet ishin ....

 8. #88
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Po duhet ēiki aksion, te jep deshiren me pa nje ndeshje , te ngathet ishin ....
  lol luajten vet ashtu qe te ruajn energjit per gjermanin ne finale

 9. #89
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  haha, mire e bejne se do u duhet energji se do i zhdepi Gjer

 10. #90
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nese sot fiton Anglia, (qe do fitoj se zben) kap te 4-ter skuadrat gjysemfinaliste

  "Ndeshja mbrem ishte si miqesore"

 11. #91
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  franca ka qen shum e dopt mbrem ama shumm a!

 12. #92
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  franca ka qen shum e dopt mbrem ama shumm a!
  Skishin hengur buk mbrem ata,

  tani behu me Spanjen ti Erina

 13. #93
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Favorite qenka Italia sipas basteve italian.  Go England! 14. #94
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Skishin hengur buk mbrem ata,

  tani behu me Spanjen ti Erina
  Jo asnjher nuk behem me Spanjen.

 15. #95
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Jo asnjher nuk behem me Spanjen.
  Sa inatcije haahaha

  Angli - Itali 1-0 mendoj se do dali, 0-0

 16. #96
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mbaron 0 - 0 Pjesa e pare Angli - Itali (raste ne te dyja anet)

 17. #97
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gjithashtu dhe 90 minutat mbyllen 0 me 0 ne ndeshjen Angli - Itali

 18. #98
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E meritoi Italia fitoren luajti me mir

 19. #99
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Bravo, bravo te dyja ekipeve , loje ekstra

  Urime Italise

  Ngushellime ReniX

 20. #100
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Qe kur humbi Anglia me italin ReniX i tha jo forumit lol xD

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tifozet e Euro 2012
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 04:45 PM
 2. UEFA kėrkon 5 gjyqtarė nė EURO 2012
  Nga lovee nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 06:29 PM
 3. Rrezikohet Euro 2012
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 12:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė