Receta Gatimi

Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 142
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Lojra Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine

  Mungojn pak dite nga hapja e UEFA EURO 2012 ku me 8 Qeshor do te luhet ndeshja e pare.
  Dita e Pare

  08.06.2012
  18:00
  Poland 1-1 Greece
  08.06.2012
  20:45
  Russia 4-1 Czech Republic
  09.06.2012
  18:00
  Netherlands 0-1 Denmark
  09.06.2012
  20:45
  Germany 1-0 Portugal
  10.06.2012
  18:00
  Spain 1-1 Italy
  10.06.2012
  20:45
  Ireland 1-3 Croatia
  11.06.2012
  18:00
  France 1-1 England
  11.06.2012
  20:45
  Ukraine 2-1 Sweden

  Dita e Dyte

  12.06.2012
  18:00
  Greece 1-2 Czech Republic
  12.06.2012
  20:45
  Poland 1-1 Russia
  13.06.2012
  18:00
  Denmark 2-3 Portugal
  13.06.2012
  20:45
  Netherlands 1-2 Germany
  14.06.2012
  18:00
  Italy 1-1 Croatia
  14.06.2012
  20:45
  Spain 4 -0 Ireland
  15.06.2012
  18:00
  Ukraine 0-2 France
  15.06.2012
  20:45
  Sweden 2-3 England


  Dita e Trete

  16.06.2012
  20:45
  Greece 1-0 Russia
  16.06.2012
  20:45
  Czech Republic 1-0 Poland
  17.06.2012
  20:45
  Portugal 2-1 Netherlands
  17.06.2012
  20:45
  Denmark 1-2 Germany
  18.06.2012
  20:45
  Croatia 0-1 Spain
  18.06.2012
  20:45
  Italy 2-0 Ireland
  19.06.2012
  20:45
  England vs Ukraine
  19.06.2012
  20:45
  Sweden vs France


  Ne vijim mund te shkarkoni PDF ne formatin origjinal nga UEFA
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Spanja eshte favorite per ta fituar per mendimin tim

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Spanje Gjermani ose Itali kampion e dija kete

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Gjermania hiq se besoj, se keta din te shkojn deri afer por deshtojn cdo her.italia shpresoj ?

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Spanje Gjermani ose Itali kampion e dija kete
  o arjol mos ke harruar ndonje ekip tjeter

  mendoj se do te fiton europjanin GJermania

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Spanje Gjermani ose Itali kampion e dija kete
  o po qe eshte nje ekip nga evropa kete e kame te sigurt edhe un

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Gjermania hiq se besoj, se keta din te shkojn deri afer por deshtojn cdo her.italia shpresoj ?
  Po ti me keta pipinot qenke moj hahaahah dajak do hash

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po them se nuk ka me te mir prandaj

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Me zor po e presim sa te filloje

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po them se nuk ka me te mir prandaj
  Avash mos te degjoj njeri se do qeshi ............

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Avash mos te degjoj njeri se do qeshi ............
  Po nuk ka me te mir pra lere ti se perveq Ital.. tjetra veshtri se do arrin; ka mundesi edhe franca?

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Gjermania mendoj un

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Shkruani me ke jeni tifoz!

  Forza, hidhini ndonje gje Skuadres tuaj sa per te nxehur lojen

  Ne perfundim do shpallet fituesi!

 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ore un thash jame me Spanjen

  dhe jam i sigurt 99. 99999 % qe e fiton spanja

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ore un thash jame me Spanjen

  dhe jam i sigurt 99. 99999 % qe e fiton spanja
  lol olsi, s'eshte gjithmone Bajram

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  lol olsi, s'eshte gjithmone Bajram
  Hahahahha gjithmon sesht, por tre jan ama

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  2 jane lool

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  2 jane lool
  hahaah epo mir, edhe spanja njer e ka fituar evropianin po ta fitoj edhe kete her behen 2

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Shkruani me ke jeni tifoz!

  Forza, hidhini ndonje gje Skuadres tuaj sa per te nxehur lojen

  Ne perfundim do shpallet fituesi!
  Po tema me interesante behet kur diskutohet rreth ati debatit, dhe nuk bien dakort antaret.Se per ke tifo jemi ket po e them me heren e par.

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Italy......forca Italia

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Tifozet e Euro 2012
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 05:45 PM
 2. UEFA kėrkon 5 gjyqtarė nė EURO 2012
  Nga lovee nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 07:29 PM
 3. Rrezikohet Euro 2012
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 01:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė