Receta Gatimi

Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 8 FillimiFillimi ... 345678
Rezultatet nga 141 deri tek 142 prej 142
 1. #141
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me erdhi gjynaf ne fakt per italin se spanjollet spo ndalonin me! Gati 5 gola, dhe qe nuk eshte normale ne nje Finale!
  Qe ne 10 minutat e para u duk superiore spanja!

  Urime vertet, nje loje te bukur dhe te veēant ka zhvilluar.

 2. #142
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  mu be qejfi qe humbi italia ,jo per ndonji gje por as deri ne finale nuk duhet te kishte ardh ,per gjermanine po me erdhi vertet keq.

  - - - Updated - - -

  mu be qejfi qe humbi italia ,jo per ndonji gje por as deri ne finale nuk duhet te kishte ardh ,per gjermanine po me erdhi vertet keq.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 8 FillimiFillimi ... 345678

Tema tė ngjashme

 1. Tifozet e Euro 2012
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 05:45 PM
 2. UEFA kėrkon 5 gjyqtarė nė EURO 2012
  Nga lovee nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 07:29 PM
 3. Rrezikohet Euro 2012
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 01:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė