Facebook mund te bleje shfletuesin Opera


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Facebook mund te bleje shfletuesin Opera

  Receta Gatimi

  Pas hyrjes ne burse gjate keti muaji, Facebook nuk humbi aspak kohe per ta vazhduar mbreterimin e vet. Karma ishte blerja e fundit e bere nga Facebook dhe leshoi nje aplikacion te vetin te quajtur Facebook Camera.


  Sipas nje thashethemi nga Pocket Lint Facebook po shikon te bleje shfletuesin Opera, per te hyre keshtu ne konkurencen e madhe mes Google, Mozilla dhe rivalet e tjere qe jane ne internet. Sipas burimeve ne Opera, keta te fundit kane folur me Pocket Lint dhe po shikojne per bleres te mundshem. Facebook po zgjerohet dit e me shum duke blere biznese te vogla dhe te medha sikur kjo e Operas qe duket te jete e vertete.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pavarsisht se mund ta blej, degjova se ne Internet po flitej me sakt se po blinte punetoret e Opera dhe jo shoqerin

  Me punetoret e Opera do te filloj punen per nje shfletues te tijin. Me doemos, duke pare suksesin e Chrome

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Facebook Unstoppable?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  s`besoj qe do mund t`i dalin Chrome-s as1

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook do tė blejė aplikacionin WhatsApp?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-12-2012, 11:11 PM
 2. Edhe fėmijėt mund tė kenė Facebook
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 09:24 PM
 3. Nuk mund te luaj ne Facebook!
  Nga PinkPrincess nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 11:00 AM
 4. Facebook do tė blejė 15 biznese tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2010, 09:09 PM
 5. si mund te nderroj temat ne facebook???
  Nga paolo maldini nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-02-2010, 02:59 PM

Etiketat pėr kėtė Temė