Ku qendron problemi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Ku qendron problemi?

  Receta Gatimi
  Qysh lam nam shqiperia nuk eshte kualifikuar asnjeher ne kampionate nderkombetare ate Europian per mos te folur ne Botror. Ndikon politika edhe ne futboll?
  Jo per gje por shumica e lojtarver te kombtares luajn jashte kjo do te thote se jane te afte, po pse nuk arrijm te kualifikohemi ne ndonje kampionat?

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Ky esht nje problem qe ha debat, ka shum gjera qe ndikojn ne kete gje duke filluar nga politika

  po te shikosh kampionatin ton eshte bere politik e gjadhe ska me fotboll shqiperia

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-09-2014, 11:30 PM
 2. Zhurma ne Kompjuter? Problemi mund te jete pluhuri - Ja si ta pastroni
  Nga Al Capone nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 04-10-2012, 04:53 PM
 3. Shqiperia, Gomari dhe Samari - Problemi i Autostradave!
  Nga Al Capone nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 08:04 PM
 4. Sekreti qėndron te pantallonat
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 08:15 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2009, 05:16 PM