Receta Gatimi

Shkarko Windows 8 Release Preview


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Komente Shkarko Windows 8 Release Preview

  Adresat Zyrtare per te shkarkuar Windows 8 Release Preview Falas
  Anglisht:

  64-bit (x64) Download (3.3GB)

  32-bit (x86) Download (2.5GB)

  Product Key: TK8TP-9JN6P-7X7WW-RFFTV-B7QPF


  Frengjisht:

  64-bit (x64) Download (3.3GB)

  32-bit (x86) Download (2.5GB)


  Gjermanisht:

  64-bit (x64) Download (3.3GB)

  32-bit (x86) Download (2.5GB)

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Thumbs up Official Windows 8 Release Preview Download Links

  lexo siper!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Faleminderit! Neser do filloj instalimi

  - - - Updated - - -

  Foto e para:
 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  po mendoj ta provoj edhe un ne VM...

  Ketu mund t`i shkarkoni DRIVERET per KARTAT GRAFIKE ATI RADEON!

  shkarko

  zgjedhni versionin e kartes grafike qe keni dhe i shkarkoni

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Grafika punon pa problem dhe me Virtual Machine, sapo e testova!

  Por sinqerisht u mundova mbi 1 ore te kuptoja filozofin qe eshte mbrapa Interfaces se Windows 8 por veshtire se kuptohet.

  Per me pak fjale Win 8 eshte nje sistem qe nuk eshte ndertuar per PC, dhe Microsoft eshte duke rrezikuar mbi Tablet.

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Neser kismet do ta testoj se nuk kam kohe,butoni startit nuk eshte prap ė??? apo po??

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Neser kismet do ta testoj se nuk kam kohe,butoni startit nuk eshte prap ė??? apo po??
  Butoni START me W8 eshte pershendetur qe kur pat dal ne fillim fare W8...

  - - - Updated - - -

  Nese doni te shtoni Media Center ne W8 RP, ndiqni hapat me posht (Anglisht)

  Windows Media Center is not preinstalled in Windows 8 Release Preview. If you want to use Windows Media Center, you need to add it by following these steps:

  Swipe in from the right edge of the screen, and then tap Search.
  (If you're using a mouse, point to the upper-right corner of the screen, and then click Search.)
  Enter add features in the search box, and then tap or click Add features to Windows 8.
  Tap or click I already have a product key.
  Enter this product key: MBFBV-W3DP2-2MVKN-PJCQD-KKTF7 and then click Next.
  Select the checkbox to accept the license terms and then click Add features.
  Your PC will restart and Windows Media Center will now be on your PC and the tile will be pinned to the Start screen.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows: Video prezantim i Windows 8 Release Preview (Shqip)
  Nga vaaldr1n nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 07:22 PM
 2. Pakoja e Gjuheve ne Windows 8 Release Preview
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-05-2012, 12:55 AM
 3. Windows 8 Release Preview do te vije me 1 Qershor
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-05-2012, 11:18 PM
 4. Windows 8 Release Preview Build 8400
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-05-2012, 04:36 PM
 5. Windows 8 Release Candidate do te quhet "Release Preview" ?
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-04-2012, 02:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė