Shkarko MP3 Toolkit per menaxhimin e skedareve MP3


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Shkarko MP3 Toolkit per menaxhimin e skedareve MP3

  Receta Gatimi

  Eshte nje program shum i mire per menaxhimin e fajlave MP3. Ky ju mundeson qe te inēizoni vete nje kenge MP3 dhe ta konvertoni ate ne formate te tjera. Mund ti beni RIP CD-t (ti merrni kenget mp3 nga to), te krijoni nje zile celulari vete dhe skedaret e muzikes mund ti bashkoni. Te gjitha keto i ofron programi falas MP3 Toolkit.  Programi ju mundeson qe ti konvertoni skedaret mp3 1 nga 1 ose nje folder komplet. Tek formatet qe deshironi ti konvertoni kenget tuaja, gjenden edhe opsionet per Bitrate dhe Frequenz qe doni ti vendosni. Programi perkrahe keto lloje te skedareve me muzike:  Shkarko programin nga faqja zyrtare:

  Kodi:
  http://www.mp3toolkit.com/

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I lezetshem duket! Po e provoj nje her! Flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-02-2013, 09:00 PM
 2. Program qe ben nje kopje rezerve te gjithe skedareve
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2009, 11:13 AM
 3. Shkarko MP3 nga Myspace
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-06-2009, 08:52 PM
 4. Hierarkia e skedareve te sistemit Linux/Unix
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2008, 12:42 AM

Etiketat pėr kėtė Temė