Arome e larget


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Dr-Leone
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Nėn hije tė dardhės !!!
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Arome e larget

  Receta Gatimi

  Arome e larget


  Me kollitesh para nje dritareje te veshur me petkun e nje lageshtie te sfilitur;kthen koken papritur........
  Pse me shikon?
  Mos valle gishterinjte e duarve te tua kerkojne amshim ne lotet e mi?........,
  Ndjej nje keputje ,nje dritherime ,nje hap kalerues te nje kaloresi pa petkun e arte ;veshtroj lageshtine e kollitjes sate qe bie furishem ne nje dysheme te zbutur me balten e shpirtit tim, pres nje agim qe venitet pa dale akoma,pres nje grimce qe me gezon me ndrojtjen e nje te verbuari afroj fytyren time ne nje oborr pa peme,mbeshtes lagunen e syve te mi ne nje fushe pa gjelberim,...................,
  Te kerkoj ca pika lot te me mbulojne rrobat qe jane thare nga nje pritje e hapit qe sbehet kurre,.........
  me duket se po ngrij,..........ngre syte nga nje hene qe me veshtron me syte e nje femije lakmues,e pyes ?
  KU DUHET MBESHTETUR NJE LOT I HUMBUR ?........
  KU MUND TE GJEJE PREHJE NJE SHPIRT I KTHYER NGA MEKATI I DASHURISE NE VEGIM?............
  Por ..........asgje ,vetem ndjej hapin e nje rruge qe ska te sosur ne qelizat e nje trupi qe mbijeton per nje dashuri te lagur me syte e nje te verbuari nga zjarri i kohes se amshuar..................................

  Ju pershendes me kete tekst te bukur une Leone

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Arome e larget

  Urime Leone.

  Shume fantastike. Mua mė pėlqeu shumė.

  Pres edhe tė tjera qė ti lexoj, po jo kaq trishtuese, se kemi edhe festat tani dhe duhet tė jemi tė gėzuar *

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Arome e larget

  Leone e lexova me shume vemendje keto fjal te dala nga zemra.
  Ke shume komplimenta nga ana ime per kete qe ke shkruajtur
  Vertet shume shume e bukur e te uroj qe ne jet te kesh perher pran personin e zemres tende

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Arome e larget

  shume e bukur por edhe shume e trishtueshme gjithashtu megjithate RESPEKTE SHOKU

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Arome e larget

  I lexova me vemendje disa shkrimet e tuja, vertet te mrekullueshme, dhe nje pik nostalgjie dhe trishtim qe hyn te bejn pjese ne historit e dashuris dhe te jetes, vazhdoni keshtu!

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Vargje te bukura, dhe sh domethenese, per dike qe ka perjetuar te tille histori…

  Dashuria eshte vuajtje kur nuk te kthehet, dhe gezim kur e ke…
  Eshte me e mencura e marrezive:
  Nje hidherim qe mund te mbyse, nje embelsi qe mund te sheroje.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Enderr e larget
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 05:09 PM
 2. Udhėtim nė Fierin e afėrt dhe tė largėt
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-01-2011, 11:16 AM
 3. Kaka dhe Ibra? Nje enderr e larget per Milanon…
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 01:02 PM
 4. Zbulohet ylli mė i larget nga Toka!
  Nga kristimcs nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 12:37 PM
 5. PMS - Mesazhet me "AROME" per celularet
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-05-2008, 02:38 PM