Me mer kete nate


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Me mer kete nate

  Receta Gatimi

  Me mer dhe kete nate
  qetesisht ne nje frymemarrje
  me fal kete nate
  butesisht nje prekje hene..

  Mos me ler ne kete nate
  rastesisht nje yll qe shuhet
  mos me le ne dore
  zemer lidhur qe druhet..

  Me mer dhe kete nate
  perjetesisht ne qiej
  me mer pra kete nate
  pavdekshmerisht te mos bie....

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum shum e bukur

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Shume e bukur Landi....

  te kap frymezimi ne piskun e vapes?

  se mua kohet e fundit me ka ikur paksa hahahahaha

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hey thnx ...ne cdo moment shkruaj dicka ......!!!!!

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Me vjen mire qe gjithmone gjen kohen dhe shkruan dicka...te bukura si poezia ne fjale!...

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nese pas henes une turrem
  me nje vrap kaloresi te pafryme
  nese ne fytyre gjethet e rena kane vend
  pikture e nates shfaqet ,pa henen e zymte

  Ma rrembeu henen ,
  horizont i mbyllur me ngjyre te perhimte
  telajo sbehet muzgu
  ne balte ngel e shfaqet pikture e mjere e zymte.

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Shume e bukur!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kete apo Ate ?
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 515
  Postimi i Fundit: 24-11-2015, 06:02 PM
 2. Ne nje nate te qete...ne nje qiell plot yje....
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 128
  Postimi i Fundit: 29-10-2014, 09:58 PM
 3. Cilin anetar/e do te zgjidhnit per nje nate te zjarrte?
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 10:35 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:34 AM