Quiz - Gjeni Vendndodhjen e Fotos


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 87
 1. #21
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Mos gjendet ne Turqi...
  boooo e gjeti

  PAMUKKALE - TURKEY  - - - Updated - - -

  O Reno Vendosi naj foto te veshtire ketij qe mos ta gjeje kurre se na griu

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  boooo e gjeti

  PAMUKKALE - TURKEY  - - - Updated - - -

  O Reno Vendosi naj foto te veshtire ketij qe mos ta gjeje kurre se na griu
  Turqi do thoja dhe un, e kam pare ne nje dokumentar! Lejohet vetem te futesh zbathur, ne fillim ishte zone e lire kishte hotele, restorante etj, por me pare u shpall si vend i mbrojtur dhe jane hequr te gjitha!

  Sh bukur!

  Ku gjendet ky sheshi?  shum i thjesht, tani do vin te veshtirat Olsi

 3. #23
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Roma :P

 4. #24
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Mos eshte ne SHBA

 5. #25
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Roma
  Ose me sakte?

  Jo abdullah, i eshte afruar Mortaja

 6. #26
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Piazza San Pietro, Rome.
  Faleminderit per ndihmen mortaja.

  - - - Updated - - -

  ja dhe fotoja e radhes, dhe me falni per ate heren e pare, po postova pergjigjen dhe ika... 7. #27
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  He he po kjo qenka e lehte, ne Spanje ka ndertesa te tilla

  mos e gjeta gje?

 8. #28
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Spanje ose Itali mendoj edhe un tek kjo e smocking

 9. #29
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  spanje e keni gjetur, po spanja eshte e madhe, mendoj se duhet te thoni nje vendndodhje me te sakte...

 10. #30
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  i ruani njeher fotot ne komp , pastaj e publikoni .....se eshte sh e leht per ta gjetur ( me hile )

 11. #31
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Cili qytet eshte ky ?

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Partizane

 13. #33
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Partizane
  Ore cu be qyteti aty?

  ajo foto qe eshte aty e fshiva un po nuk e di pse ngeli? dhe vura nje qytet.

  megjithate gjeje ku ndodhen ata partizanet, cfar qyteti?

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ne Greqi dikund... Athine ? Se tjera qy8e nuk di un ne Greqi

 15. #35
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ne Greqi dikund... Athine ? Se tjera qy8e nuk di un ne Greqi
  Ja ke fut kot plako

 16. #36
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ore cu be qyteti aty?

  ajo foto qe eshte aty e fshiva un po nuk e di pse ngeli? dhe vura nje qytet.

  megjithate gjeje ku ndodhen ata partizanet, cfar qyteti?
  perbri bashkis Lushnje

 17. #37
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  perbri bashkis Lushnje
  Mos je gje nga lushnja ti? hahahaha

  gjeni kete cili qytet eshte ky?

  eshte e thjesht


 18. #38
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ndonje kavaj ?

 19. #39
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Jo po peqin ....

 20. #40
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  rrogozhin ?durres ? ....
  po them kto qytete qe jan afer lushnjes ...se me larg si njeh ti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Quiz, Gjeagjeza te reja - A i gjeni dot?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 12:11 PM
 2. Quiz Muzikor - Gjeni titujt e kengeve te huaja!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-06-2012, 10:42 AM
 3. Quiz Muzikor Italisht - Gjeni titujt e kengeve!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 06:31 PM
 4. Quiz Muzikor Shqip - Gjeni kenget ne kete video
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 03:27 PM
 5. Gjeni VIP-in Nudo, por beni kujdes fotos XXX apo...
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-09-2008, 02:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė