Lidhshmeria e Shqiptarve - FOTO


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e serialcode
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Lidhshmeria e Shqiptarve - FOTO

  Receta Gatimi

  Komentoni Per Keto 2 RASTE
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shqiptaret e Kosoves jane me me shume kultur se shqiptaret e Shqiperise dhe kjo do te thot shume!

  Keto komente nuk meritojn te publikohen, pasi jane individ qe fshihen pas nje figure fallco qe skan as kurajon te tregojn fytyren e tyre.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Shqiptaret e Kosoves jane me me shume kultur se shqiptaret e Shqiperise dhe kjo do te thot shume!

  Keto komente nuk meritojn te publikohen, pasi jane individ qe fshihen pas nje figure fallco qe skan as kurajon te tregojn fytyren e tyre.
  Pajtohem plotesisht me ty ReniX ne rreshtin e 2-t! !

  Per mendimin tim nuk ja vlen te merresh me kto njerez... eshte humbje kohe !

  Gjeja qe duam me se shumti eshte te bashkohemi e te na njohin bota si 1 SHTET KUQ E ZI! E jo 2 te ndara !

  Respekt!

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e serialcode
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ashtu Eshte Por Duhet Gjithsesi Te Dime Ku Jemi Edhe Qfar Po Bejme Keto Jane Fakte Qe Shumica e Njerzve Ne Shqiperi Jan Keshtu Per Shkak Se Ka Fitu dikus Nga Kosova Ne Big Brother , Tash Duhet Me Sha Krejt Kosoven

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Po kjo esht injoranc me plot kuptimin e fjales ! ....
  Si guxojn pastaj te shajn grekun serbin , kur arrin te shajne veten e tyre .............
  sinqerisht sja vlet te komentosh gjera kaq te ulta ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-04-2015, 09:04 PM
 2. Led foto GIF
  Nga argent nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:44 PM
 3. Foto Kuq e Zi!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 01-09-2012, 11:37 PM
 4. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 5. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 11:33 AM