Ja si erdha ne forum !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 47
 1. #21
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  hahaha .... ok .... ( jan shenjat e plakjes kto ) shaka

 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha po po plakja, gyrbeti, duhani ka shum faktore haha

 3. #23
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Interesante kjo tema,por fatkeqsisht se mbaj mend heren e pare qe kam vizituar lirenti.com

 4. #24
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kurse une erdha, (ose me mire me moren peng ) Kukulla me Altinin ( qe nuk jane me aktive )....Qe njihja ne nje forum tjeter.
  Nuk po them qe nuk u ndava qe ateher se bera nje shkeputje nja 2 vite , vetem sa hidhja nje sy , nuk beja pjese ne diskutime .etj
  Kjo shkeputje ishte shkaku i "ēthurjes" se "grupit" qe ishte formuar ne fillim .....
  Ja kaloj shume mire dhe keshtu vazhdofte gjithmone

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Interesante kjo tema,por fatkeqsisht se mbaj mend heren e pare qe kam vizituar lirenti.com
  kujtohuuu .....

 6. #26
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ishte kohe per dashuri

 7. #27
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Me sollen Alienet

 8. #28
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahaha -4-
  mua me solli lejleku

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Me sollen Alienet
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  hahaha -4-
  mua me solli lejleku
  sa interesanteeeee .....
  kurse un dola nga nje guacke

 10. #30
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  une jam regjistruar fare rastesisht po kerkoja ne google shqip dicke dhee me doli qe ju kishit postuar ne nje teme te tille ,me pas u regjistrova dhe te paret njoha albanianboy dhe laben qe i dua shume dhe jam shume e lumtur qe u regjistova

 11. #31
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  une jam regjistruar fare rastesisht po kerkoja ne google shqip dicke dhee me doli qe ju kishit postuar ne nje teme te tille ,me pas u regjistrova dhe te paret njoha albanianboy dhe laben qe i dua shume dhe jam shume e lumtur qe u regjistova
  oh drita vogel tiii !! nje gje dua te di, pse je kaq e mire ti he? Edhe un te duaaaaa shummm, dhe persa i perket labes po ja lej asaj ta shpreh dashurine qe ka ndaj teje Ku te ka sjell Zoti ja ktu, po po ktu.. ne duart te sigurta

  -Ndersa un hyra kshu si padashur per arsye te ndihmoj ndonje rreth problemeve kompjuterike apo gjera te tjera, te jepja edhe un mendimin tim etj.. kam qene shum i lumtur dhe ende sot e ksaj dite i lumtur jam,sepse shum shpejt u bera pjese e pandashme te ksaj shoqerie, un si harroj ata asnjeher edhe nese ndonjeri nga ta do me harroj apo me ka harruar mua... Nejse Jeta eshte shum e bukur kur ke persona te mire prane. Dhe si perfundim te njoha edhe ty Emuuu !!!!!!! ^___^ Thanks God.

 12. #32
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ok u mor vesh si erdhem.....po per te ikur si ikem ?


  shum nostalgji teksa lexoj kto biseda........dhe pse sjeni ktu uroj te jeni mir te ter

 13. #33
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ok u mor vesh si erdhem.....po per te ikur si ikem ?


  shum nostalgji teksa lexoj kto biseda........dhe pse sjeni ktu uroj te jeni mir te ter
  Po kush te le vetem ty moj , ja me ke mua hahaha
  ehh per te ik nuk e dim arsyen , por do kthehemi

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po kush te le vetem ty moj , ja me ke mua hahaha
  ehh per te ik nuk e dim arsyen , por do kthehemi
  hhahaha you little cute boy

  uroj shum ....po dhe po serdhen,,,,ja kam ty un.....afroe pak faqen

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  i vetmi qe nuk u largova as1here!

 16. #36
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hhahaha you little cute boy

  uroj shum ....po dhe po serdhen,,,,ja kam ty un.....afroe pak faqen
  E ke doren e rend ti hahaha , ice bravo vetem ty te mbaj mend qe ke ndejt gjithmon

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahaha jo pacientet ne spital me thon qe e kam doren e leht......serio

 18. #38
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha jo pacientet ne spital me thon qe e kam doren e leht......serio
  Ti vetem nga tipi dukesh qe e ke doren e rend gati per

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ua po un jam si engjell mo ,,,po thj nuk e tregoj veten se me han me sy

 20. #40
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ua po un jam si engjell mo ,,,po thj nuk e tregoj veten se me han me sy
  Si engjell e di

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Erdha edhe unė
  Nga Detii nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-05-2010, 07:39 PM
 2. Mire se erdha
  Nga Agron Rexhepi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 02:37 PM
 3. Erdha dhe une ketu
  Nga Bions nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 02:09 PM
 4. Erdha edhe une...
  Nga lolushka nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-04-2009, 03:00 PM
 5. >>-------->Erdha dhe une<---------<<
  Nga Kris nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 01:56 PM