Ja si erdha ne forum !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 47
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking Ja si erdha ne forum !!

  Receta Gatimi

  Jam kurjoze te di si e keni gjet forumin tone
  Kush ua u ka sygjeruar ...apo kujt ja keni sygjeruar ?
  Po filloj un . Forumin e kam gjetur vet ....krejt rastesisht . Nje dite isha shummm e merzitur...., dhe per te larguar merzin , u futa ne komp .... dhe fillova te lexoja kurjozitete neper net .
  Dhe mbaj mend shum mir , qe kjo http://www.lirenti.com/threads/4345-...e-te-Cuditshme ka qene tema e PARE qe une kam lexuar ne forum . Fillova ta shfletoj forumin....e pas 1 jave vendosa te regjistrohem .... ( per te mos ik me kurr )

  Rastesit ndonjeher sjellin gjera shum te bukura....ashtu sic eshte rrugetimi im virtual gjat ktyre 2 vjeteve.....shum i bukur....e i pa zevendesueshem !! : )

  Radha juaj

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Hahhaha sa tem interesante, per ne qe mbajm mend Labe

  me sa mbaj mend po kerkoja foto levisese dhe ishte nje teme e hapur nga Emaus, e kam par tani me von qe ishte e hapur nga ajo

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dhe un isha shum e merzitur ate dit, mbaj mend shum mir u futa kot sa per te largu vemendje gjetke por ja vlejti .

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha labe, na ktheve mbrapa

  e mbaj mend qe jipej Portokallia atehere (edhe tani, por them qe skishim ket DigitAlb akoma) dhe kerkoja neper internet per ta pare komplet SHOW-n. Se di si, por e pata gjet rastesisht ne fillim fare lirenti.com ka qene komplet ndryshe se c'eshte tani... nuk me kujtohet sepse vetem shikoja nese kane nxjerr portokalline dhe ikja. Dmth nuk isha i regjistruar. Me vone u regjistrova dhe e pata bere edhe ate "prezantimin e famshem" (qe ma kane nderruar titullin e asaj teme) ee pastaj fillova te postoj ca... (ishin shum copy/paste temat, e pranoj ) dikur u antaresova me shum neper tema, neper forum etj... e tani u beme shoka te gjith

  Respekt per kejt

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Dhe un isha shum e merzitur ate dit, mbaj mend shum mir u futa kot sa per te largu vemendje gjetke por ja vlejti .


  Tema nuk thot si ndiheshit ate dit. por si erdhet ne forum...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  haahahahaha ice..... e di sa kam qesh kur e kam lexuar ate prezantimin tend ( edhe pse kam hyr disa muaj me von nga ty )
  mbaj mend qe ti kur kam ardh un , ske qen fare aktiv neper temat shoqerore....(vetem ne ato te informatikes ) .... dhe gjithmon te ngaterroja me gjendarin dhe argentin hahahaha.......
  mbaj mend pothuajse te gjitha bisedat e para ......
  esht bukur te kujtosh : )

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin


  Tema nuk thot si ndiheshit ate dit. por si erdhet ne forum...
  hahhaha po e tregova kush me tha rrugen per ne lirenti merzia pra .

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha qesh edhe un nga1her kur e lexoj

  po po kujtimet e bukura nuk harrohen

  Teme e qelluar kjo !

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahhaha po e tregova kush me tha rrugen per ne lirenti merzia pra .
  te kapi merzia per dore e te tha " hajde se do te te coj diku " ,,,

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahhaha po e tregova kush me tha rrugen per ne lirenti merzia pra .
  Lere se tani je shum e qart

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahhaha e pra shyqyr se more veshe

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahhaha e pra shyqyr se more veshe
  Mora vesh qe smora vesh asgje, si e gjete moj? nqs mban mend, cfar po kerkoje

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Mora vesh qe smora vesh asgje, si e gjete moj? nqs mban mend, cfar po kerkoje
  ahuuuuuuuuuu sta them dot me .

 14. #14
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Kujtime Te Vjetra Te Them Te Drejten Nuk Me Kujtohet mire por me duket se isha duke bere kerkim ne internet per programe dhe gjeta Lirenti.com

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Shume teme e bukur kjo.

  Une mbaj mend qe po kerkoja disa tutoriale per photoshop ne shqip ne google, dhe ne rezultatet e kerkimit doli dhe lirenti.com. cuditerisht mbasi pashe ato temat tek "Grafika", thashe te shoh njeher cfare behet nga rubrikat e tjera, dhe me terhoqen temat. U regjistrova qe ne diten e pare, dhe qe atehere, nuk i jam ndare me, pavaresisht se me perpara kam pas qene me aktiv, ndersa tani kam me pak kohe te qendroj ne internet, po gjithsesi mundohem te jem aktiv here pas here.

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Shume interesante kjo teme Labja!...

  kam hyre shume rastesisht...po kerkoja ne internet disa info rreth estetikes .....dhe me terhoqen disa keshilla dhe fillova te lexoja me shpesh ne Lirenti.com....info te pergjithshme...deri sa vendosa te regjistrohem edhe une!...

  por me cudit fakti ...qe regjistrimi im thot ne 2009...nderkohe qe une jam regjistruar ne janar te 2012....dhe se di se si rrodhi kjo ngjarje e pa zakont ...

  gjithsesi...jam e kenqaur qe jam pjese e ketij forumi...dhe besoj se do te jem perhere ketu...

  gjithashtu i uroj ketij forumi te pa pare...jete gjatesi...dhe ju shtofshin c'do dite e me shume...kesaj familje te madhe Shqiptare nga e gjithe bota.....ku argetimi eshte i pa kufij...!

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  pothuajse te gjith paskemi ardh me kembet tona

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pothuajse te gjith paskemi ardh me kembet tona
  gabim ne shtyp

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  gabim ne shtyp
  ...........

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  he labe ? Haha, mendova qe po shkruaj tek 1 teme tjeter dhe shkruajta ketu gabim, e pastaj e editova postimin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Erdha edhe unė
  Nga Detii nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-05-2010, 07:39 PM
 2. Mire se erdha
  Nga Agron Rexhepi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 02:37 PM
 3. Erdha dhe une ketu
  Nga Bions nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 02:09 PM
 4. Erdha edhe une...
  Nga lolushka nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-04-2009, 03:00 PM
 5. >>-------->Erdha dhe une<---------<<
  Nga Kris nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 01:56 PM