Ja si erdha ne forum !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 47 prej 47
 1. #41
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi  - - - Updated - - -

  heee po tani ? vtm ty po ta tregoj fytyren e vertet , ta dish

 2. #42
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin


  - - - Updated - - -

  heee po tani ? vtm ty po ta tregoj fytyren e vertet , ta dish
  Perse nuk vendos foton e vertet

 3. #43
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Perse nuk vendos foton e vertet


 4. #44
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Perse nuk vendos foton e vertet

  hahahaha ku e gjete ket mer daj na e shpifi

 5. #45
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Perse nuk vendos foton e vertet

  kjo eshte foto para operacioneve plastike o majdi

 6. #46
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Epo un keshtu te mbaj mend tani mbrapa nuk e di hahahaha

 7. #47
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahaha ik o majdi se na merove hahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Erdha edhe unė
  Nga Detii nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-05-2010, 07:39 PM
 2. Mire se erdha
  Nga Agron Rexhepi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 02:37 PM
 3. Erdha dhe une ketu
  Nga Bions nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 02:09 PM
 4. Erdha edhe une...
  Nga lolushka nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-04-2009, 03:00 PM
 5. >>-------->Erdha dhe une<---------<<
  Nga Kris nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 01:56 PM