Muzike per Femijet - Gezuar 1 Qeshorin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Video Muzike per Femijet - Gezuar 1 Qeshorin

  Receta Gatimi

  1 Qeshori, festa e te gjithe femijeve ne shume vende anemban globit, perfshire dhe Shqiperine. Sot femijet marrin dhurata dhe surpriza te ndryshme.


 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Gezuar 1-Qershorin te gjithe femijeve, dhe uroj te marrin sa me shume dhurata sot!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Vdisja per keto kenget!

  O sa mir o sa keq


  Buburrec


  Hapa dollapa


  Macja le te lahet

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Gjithe femijve te kesaj bote ju uroj lumturi dhe buzqeshje ne fytyrat dhe zemrat e tyre......

  te rriten prane prinderve ....te jetojne me shendet dhe jete...dhe zoti te jete prane tyre perhere!....t'iu dhuroj sa me shume gezim ne zemrat e vogla....

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Gezuar 1 qershorin gjith femijeve shqiptar kudo jane !

  E kam shum qejf kte kengen....po sidomos zerin e kti bebushit......me vjen ta haj fare

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Gezuar 1 Qershorin te gjith femijeve kudo qe jane

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Muzike shqiptare e viteve 80'-90'
  Nga labja nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 25-10-2013, 10:20 PM
 2. Muzike falas, se shpejti
  Nga eugjeni nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 09:37 PM
 3. Muzike te ndryshme - Valle
  Nga zeqqqa nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 11:25 PM

Etiketat pėr kėtė Temė