Kenge te pa vdekshme !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 71
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Kenge te pa vdekshme !!

  Receta Gatimi

  Ka nga ato kenge qe pavarsisht se kan vite e dekada qe dalin......vazhdojne e degjohen me shume kenaqesi nga ne .... duke transmetuar po te njejtin emocjon . Le te jete kjo teme per ato kenge qe nuk vdesin kurre !!
  - - - Updated - - -

  thjesht fantastike !!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Jane shum te bukura ato kenget e vjetra ne fakt! Kjo me pelqen shum dhe kam kohe qe po e kerkoj MP3 po spo mund ta gjej... as ne iTunes nuk mund ta blej... :S


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  per mua esh qikjo -4-

  kurse ne shqip ka plotttt qe nja

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po i degjoj te gjitha nje e nga nje .... shum te bukura !!

  - - - Updated - - -  - - - Updated - - -

  e papar !!!


  - - - Updated - - -

  sh e bukur


  - - - Updated - - -  - - - Updated - - -  - - - Updated - - -


 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe kjo me pelqen shum


 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Ka nga ato kenge qe pavarsisht se kan vite e dekada qe dalin......vazhdojne e degjohen me shume kenaqesi nga ne .... duke transmetuar po te njejtin emocjon . Le te jete kjo teme per ato kenge qe nuk vdesin kurre !!


  labe paske shije te mira ti per keto kenget e pa vdekeshme... fantastike cristina aguilera


  - - - Updated - - -

  thjesht fantastike !!
  labe paske shije te mira ti per keto kenget e pa vdekeshme... fantastike cristina aguilera

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  kenge te bukra te vjetra ka plot ja njera nga keto  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Jane shum te bukura ato kenget e vjetra ne fakt! Kjo me pelqen shum dhe kam kohe qe po e kerkoj MP3 po spo mund ta gjej... as ne iTunes nuk mund ta blej... :S


  - - - Updated - - -

  mere kengen ice e ke mp3
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum Faleminderit Aurel

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  labe paske shije te mira ti per keto kenget e pa vdekeshme... fantastike cristina aguilera
  haha flm

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  kenge te bukra te vjetra ka plot ja njera nga keto
  ahhhh sa e bukur eshtt

  - - - Updated - - -

  dhe ajo kenga dreams qe ka cuar olsi... sh e bukur... sa koh pa e degjuar

 13. #13
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13


  edhe kjo


  - - - Updated - - -
 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ja dhe disa te tjera
 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ja dhe disa

 17. #17
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13  edhe kjo

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ja dhe disa
 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Njeher te pergezoj per temen qe ke hapur Labe!
  flm per postimet tuaja kam gjetur disa keng te vjetra qe sme kujtoheshin... (thjesht i kam shum po shum fixim)


 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe kenget shqip jane shum te bukura


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ju Pėrshėndes Me Njė Kėngė..
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1048
  Postimi i Fundit: 11-12-2015, 10:03 AM
 2. Kėngė labe
  Nga EMAUS nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 05-09-2012, 06:37 PM