Integrim me i thelle i Facebook ne iOS 6


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Integrim me i thelle i Facebook ne iOS 6

  Receta Gatimi

  A do te munden perdoruesit e iPhone dhe iPad te bejne "Like" cdo gje ne Facebook ? Kjo duket e mundur nese nje thashethem ne TechChrunch eshte korrekt. Raporti i bere nga TechChrunch (me burime te paemerta) thot qe Sistemi i ri Operativ Mobil do te kete nje integrim me te thelle me Facebook. Lajmerimi i Facebook eshte supozuar te behet ne mesin e Qershorit ne San Francisco, ku Apple do ta mbaje konferencen WWDC.  Saktesisht se cfare integrimi do te jete ky, akoma eshte nje mister. Sipas spekulimeve te TechChrunch, integrimi i thelle mund te shtoje nje buton te Facebook-ut ne siperfaqen e shperndarjes ne iOS (eng. share screen). Kjo shtese do t`u mundesonte perdorueseve qe te shperndajne te rejat e tyre me shoket ne Facebook nepermjet murit ne Facebook. Nese Apple-s do t`i pelqeje kjo marreveshje, pritet ta shohim ne vazhdim... Raporti gjithashtu shtoi se ky integrim i Facebook do te jete vetem me iOS dhe nuk do te kete lidhje me Desktop-et e Mountain Lion te Apple.

  Po ju lirentsa, cilat karakteristika do ju pelqenin t`i shihnit ne integrimin e Facebook ne iOS ? Shkruani komentet tuaja me posht...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje levizje per te mbajtur perdoruesit e iPhone mos te kalojne ne Android. Integrimi i Twitter ne iOS me pelqeu, por Facebook do ta quaja pak skomod.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook prezanton "Facebook Card" (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:10 PM
 2. Integrim i thelle i Skydrive ne Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 12:32 AM
 3. Facebook prezanton Facebook Questions
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 09:49 AM
 4. Wetzel: S’ka integrim pa opozitėn nė Parlament
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 06:46 PM
 5. KE: Pronat, kusht per investime dhe integrim ne Europ
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2009, 10:09 AM

Etiketat pėr kėtė Temė