Receta Gatimi

Shtohen Fusha te reja Diskutimesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Shtohen Fusha te reja Diskutimesh

  Pėrshėndetje!

  Dėshirojmė tu komunikojmė se nė hapėsiren e Forumit janė shtuar disa nėnkategori tė reja diskutimesh.

  Ky komunikim ėshtė njė thirrje pėr tė gjithe anėtarėt qė para se tė fillojnė njė diskutim tė ri, tė zgjedhin kategorine e duhur qė ata mendojne se i pėrket. Nėse nuk kuptoni sė ēfare pėrmban ajo kategori, mund tė lexoni shpjegimin qė i ėshte bėrė.  -
  Ne seksionin e Informatikes, tashme programet Software jane te ndara nga pjeset e kompjuterit qė sposohen nėn Hardware, Gadget dhe Elektronikė.

  Gjithashtu ėshtė shtuar njė kategori e re: Markeding dhe Reklama me nėnforume Shitje/Blerje - Oferta dhe Kėrkesa Punėsimi si dhe njė nėnkategori pėr Bizneset. Tė gjithė pėrdoruesit qė dėshirojnė tė publikojne lajmėrimin e tyre mund ta bėjnė ate pa asnjė lloj kosto.

  Nė kategorinė Lifestyle janė shtuar Familja dhe tė Rinjtė, Arkitekturė dhe Dekor, si dhe Udhetime/Turizėm.

  Nėn Trupi dhe Shėndeti ėshtė shtuar njė nėnforum mbi Fitness/Dieta.

  Faleminderit!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Do e kemi parasysh .
  Dje , kur hapa kte tem [ http://www.lirenti.com/threads/16751...dekshme-%21%21 ] vura re se nuk kish 1 vend per muziken e huaj...sic ka per muziken shqip ( http://www.lirenti.com/forums/41-Muzika-Shqiptare )
  Nuk do ishte keq qe ta kishim ne te ardhmen ....

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Eshte nje kategori vetem per anetaret dedikuar muzikes: Forumi: Hapėsira Muzikore, ku permban Muzik shqip, te Huaj si dhe Video.

  Faleminderit!

  Admin-Ani

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shum bukur se keni shtu keto nenforume,dhe mir do ishte te fshihen ato tema se nuk ka asnje diskutime aty ,ne menyr te mos ngarkohet forumi dhe te hyn tema te reja.

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Me pelqyen edhe kto ndryshimet tjera

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nėse keni sugjerime pėr kategori tė tjera janė tė mirėpritura!

  Faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-03-2012, 01:50 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 01:21 AM
 3. Gmail me ndryshime tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:49 PM
 4. Memorie tė reja DataTraveler 101
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-05-2010, 06:12 PM

Etiketat pėr kėtė Temė