Receta Gatimi

Shtohen Fusha te reja Diskutimesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
  1. #1
    Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    server
    Postime
    200
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    10

    Thumbs up Shtohen Fusha te reja Diskutimesh

    Pėrshėndetje!

    Dėshirojmė tu komunikojmė se nė hapėsiren e Forumit janė shtuar disa nėnkategori tė reja diskutimesh.

    Ky komunikim ėshtė njė thirrje pėr tė gjithe anėtarėt qė para se tė fillojnė njė diskutim tė ri, tė zgjedhin kategorine e duhur qė ata mendojne se i pėrket. Nėse nuk kuptoni sė ēfare pėrmban ajo kategori, mund tė lexoni shpjegimin qė i ėshte bėrė.    -
    Ne seksionin e Informatikes, tashme programet Software jane te ndara nga pjeset e kompjuterit qė sposohen nėn Hardware, Gadget dhe Elektronikė.

    Gjithashtu ėshtė shtuar njė kategori e re: Markeding dhe Reklama me nėnforume Shitje/Blerje - Oferta dhe Kėrkesa Punėsimi si dhe njė nėnkategori pėr Bizneset. Tė gjithė pėrdoruesit qė dėshirojnė tė publikojne lajmėrimin e tyre mund ta bėjnė ate pa asnjė lloj kosto.

    Nė kategorinė Lifestyle janė shtuar Familja dhe tė Rinjtė, Arkitekturė dhe Dekor, si dhe Udhetime/Turizėm.

    Nėn Trupi dhe Shėndeti ėshtė shtuar njė nėnforum mbi Fitness/Dieta.

    Faleminderit!

  2. #2
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Do e kemi parasysh .
    Dje , kur hapa kte tem [ http://www.lirenti.com/threads/16751...dekshme-%21%21 ] vura re se nuk kish 1 vend per muziken e huaj...sic ka per muziken shqip ( http://www.lirenti.com/forums/41-Muzika-Shqiptare )
    Nuk do ishte keq qe ta kishim ne te ardhmen ....

  3. #3
    Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    server
    Postime
    200
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    10
    Eshte nje kategori vetem per anetaret dedikuar muzikes: Forumi: Hapėsira Muzikore, ku permban Muzik shqip, te Huaj si dhe Video.

    Faleminderit!

    Admin-Ani

  4. #4
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Shum bukur se keni shtu keto nenforume,dhe mir do ishte te fshihen ato tema se nuk ka asnje diskutime aty ,ne menyr te mos ngarkohet forumi dhe te hyn tema te reja.

  5. #5
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    Me pelqyen edhe kto ndryshimet tjera

  6. #6
    Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    server
    Postime
    200
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    10
    Nėse keni sugjerime pėr kategori tė tjera janė tė mirėpritura!

    Faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 14-03-2012, 01:50 PM
  2. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 04-12-2011, 01:21 AM
  3. Gmail me ndryshime tė reja
    Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:49 PM
  4. Memorie tė reja DataTraveler 101
    Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 26-05-2010, 06:12 PM

Etiketat pėr kėtė Temė