Receta Gatimi

Cili nga dy numrat ne rrenje katrore eshte me i madh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Pyetje Cili nga dy numrat ne rrenje katrore eshte me i madh

  Nje problem i thjesht mbi rrenjet katrore.

  Gjeni se nga duhet drejtuar shigjeta. Kerkohet dhe nje arsyetim mbi zgjidhjen.  Nuk lejohet perdorimi i makines llogaritese

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ky ushtrim si ithoni ju matematikor jo.lol dikur ne i thoshim algjeber,mendje me pak fjale peshku imadh e ha te vogelin.rrenja e treshit me te madh

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  me mujt me dit pse ai 3shi me i madh se 3shi tjeter, per zgjidhjen do benim hall pastaj...

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Atehere mendoj se aliu ka te drejte rrenja e treshit me eksponent rrenjen e 2
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga alfa1993; 16-08-2012 mė 01:56 AM.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nje problem i thjesht mbi rrenjet katrore.

  Gjeni se nga duhet drejtuar shigjeta. Kerkohet dhe nje arsyetim mbi zgjidhjen.  Nuk lejohet perdorimi i makines llogaritese
  apo arsyetim si thone mo sillo ngel ai i xhunges (peshku i madh e ha te voglin ) .me pak fjale zerua e madhe e ha zeron e vogel ahahahaa lol

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  me mujt me dit pse ai 3shi me i madh se 3shi tjeter, per zgjidhjen do benim hall pastaj...
  zgjidhja ngelet enigme deri sate thote profi renix pale se cdo na nxjeri ndonji rreng tjeter ,megjithate pergjigjen e dhashe flm.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 10:22 PM
 2. Cili eshte mekati me i madh qe mund te bej nje person?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 27-03-2013, 03:24 PM
 3. Cili eshte vesi yt me i keq ?
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 05:22 PM
 4. Cili eshte qyteti me i madh qe keni vizituar?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-05-2011, 11:40 AM
 5. Sot, eshte festa e Bajramit te Madh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 05:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė