Iluzione Optike Radioaktive


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Iluzione Optike Radioaktive

  Receta Gatimi

  Mbase disa nga keto iluzione jane publikuar ne forum, por ketu po bej nje permbledhje dhe me disa te reja:

  Radioactive rainbow  Perqendrohuni tek imazhi

  Chrysanthemum  Petalet duken sikur zmadhohen. Ne fakt nuk eshte e vertet!


  Rotating snakes  Asnje nga imazhet nuk leviz? Nuk e beson? Perqendrohu tek njeri  Dongirarin  Mua nuk me leviz gje... juve?


  Into the space
  Spreading maccha  Kete gjejeni vete

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Mua me leviz cdo gje

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me dhemb koka nga kto

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  kjo Rotating snakes mendova se esht video

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video: Iluzione VIP
  Nga Al Capone nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-05-2012, 10:58 PM
 2. Google planifikon tė ndėrtojė rrjete fibėr optike nė Evropė
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2011, 12:43 AM
 3. Mafia hodhi lėndė radioaktive nė Jon, Greqia nis hetimet
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 05:34 PM

Etiketat pėr kėtė Temė