Vjen Firefox 13


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Vjen Firefox 13

  Receta Gatimi

  Mozilla sot ka leshuar versionin 13 te shfletuesit te vet Firefox. Ndryshimet e dukshme jane tek Homepage (faqja e pare) dhe ne Tabs. Leshimi zyrtar i Firefox 13 do duhej te behej me daten 5 Qershor, por si tipike e Mozillas ata e kane vendosur per shkarkim ne serveret e tyre qe tani shfletuesin e ri.

  Shkarko Firefox 13

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Nuk po shoh ndonje ndryshim te madh

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mah, se kuptoj se ēfare duhen keto ne faqjen e pare te firefox:  Duhet te fusin nje sistem si ai i chrome.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Instagram vjen ne Firefox
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-11-2012, 01:25 AM
 2. Vjen versioni eksperimental i Firefox 4
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-06-2010, 03:16 PM
 3. Firefox Home vjen nė iPhone
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:16 AM
 4. Vjen Firefox 3.5.6
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-12-2009, 02:16 PM
 5. Vjen versioni Firefox 3.6 beta 3
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-11-2009, 09:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė