Arkitektet mbi design jane duke thene ēmime marramendese vetem se te japim 2-3 ide se si mund ta arredoni apartamentin tuaj! Fatmirsisht, me ane te programeve te thjeshta, perpara se te porositim mobiljet e nje dhome, mund te ti simulojme ato. Programi ne fjale eshte shume i thjesht ne perdorim dhe ju mundeson nje arredim te shtepise ne 3D.

Ja disa modele nga ky program:

nese hasni, veshtiresi ne perdorim, mjafton te na shkruani

Shkarko SweetHome 3D