Receta Gatimi

Alarm pėr drogėn “kanibale”


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Alarm pėr drogėn “kanibale”

  Alarm pėr drogėn “kanibale”  Pak ditė mė parė qeveria amerikane ėshtė detyruar tė nxjerrė njė njoftim se nuk ekzistojnė zombie-t.

  Ndėrkohė policia e Majemit, ėshtė vėnė nė alarm pėr njė drogė tė re sintetike qė nxit agresivitetin me qėllim kanibal.

  Droga, e pagėzuar me emrin “Qielli i shtatė”, ka detyruar njė javė mė parė agjentėt tė vrisnin njė djalė 31-vjeēar, haitianin Rudy Eugene.

  Ky i fundit kishte kafshuar fytyrėn e njė njeriu. Rasti, i pagėzuar nga mediat lokale si “epidemia e zombive”, ka bėrė bujė nė mbarė Shtetet e Bashkuara. Edhe njė student nė Amerikė pranoi se kishte vrarė shokun dhe i kishte ngrėnė zemrėn dhe trurin.

  Nė Kanada po ashtu njė ish- aktor porno vrau shokun e tij dhe ia dėrgoi gjymtyrėt kabinetit qeveritar dhe partive.

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Menuja e radhes?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gripi i derrave, Shqiperia ne alarm
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 01:19 PM
 2. Itali, alarm per temperatura te larta
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 08:46 PM
 3. NGROHJA - ALARM: Po shkrihen akujt e Antraktides
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-07-2008, 09:34 AM