Mozilla teston Mozilla Marketplace


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Mozilla teston Mozilla Marketplace

  Receta Gatimi


  Mozilla ka hapur dyqanin e saj tė aplikacioneve Mozilla Marketplace pėr testim fillimisht, me synimin qė tė mundėsojė regjistrimin e pėrdoruesve si dhe tė promovojė ofertėn e saj, para lansimit zyrtar.

  Momentalisht, nė Mozilla Marketplace janė mė shumė se 200 aplikacione nė dispozicion pėr shkarkim, numėr ky qė ėshtė mė i madh sesa ai i Google Chrome WebStore.

  Pas instalimit tė aplikacioneve nė menynė e sistemit operativ shfaqet aplikacioni, dhe mė pas ju mund tė qaseni nė tė, pėrmes ikonave dhe linqeve tė shkurta.

  Megjithatė, nėse dėshironi tė provoni dyqanin e ri tė aplikacioneve tė Mozilla’s, Mozilla Marketplace ju duhet tė instaloni versionin pre-alfa tė Firefox dhe mė pas tė qaseni nė tė pėr t’i parė tė gjitha mundėsitė e ofruara. / Telegrafi /

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me ne fund Mozilla po futet ne rrjedhen "moderrne"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mozilla leshon Firefox 16
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 12:58 AM
 2. Mozilla lanson Firefox 4 !
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2011, 04:28 PM
 3. Mozilla edhe nė Kosovė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2010, 08:36 PM
 4. Vjen Mozilla 3.6.2
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-03-2010, 10:40 PM
 5. Lėshohet Mozilla Firefox 3.5.5
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-11-2009, 04:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė