Quiz Muzikor - Gjeni titujt e kengeve te huaja!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Video Quiz Muzikor - Gjeni titujt e kengeve te huaja!

  Receta Gatimi

  Quiz Muzikor me kenge te huaja!  Fare i thjeshte sa per fillim!

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Njera esht kjo me duket

  The Black Eyed Peas - The Time

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  vetem njecke gjete mo (si thon ata nga korēa)

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  1-Kelis - Milkshake
  2-deep purple- smoke on the water
  3-french ???
  4-olsi e gjeti ;p
  5-metallica - the unforgiven
  6-scorpions - time

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Bravo Trahana por nuk i ke disa te sakta

  1 - gabim
  3 ? eshte e njohur
  6 - ke gjet gjysmen

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Bravo Trahana por nuk i ke disa te sakta

  1 - gabim
  3 ? eshte e njohur
  6 - ke gjet gjysmen
  1-Britney Spears - I'm A Slave 4 U ????
  6-Scorpions - Still Loving You

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Vetem 6 eshte e sakte
  1- shoqe britney apo rivale

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Quiz, Gjeagjeza te reja - A i gjeni dot?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 01:11 PM
 2. Quiz - Gjeni Vendndodhjen e Fotos
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 86
  Postimi i Fundit: 05-11-2012, 07:38 PM
 3. Quiz Muzikor Italisht - Gjeni titujt e kengeve!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 07:31 PM
 4. Quiz Muzikor Shqip - Gjeni kenget ne kete video
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 04:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė