Nokia 808 PureView do te kushtoje $699 ne Amerike permes Amazon


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Nokia 808 PureView do te kushtoje $699 ne Amerike permes Amazon

  Receta Gatimi

  Ishte paralajmeruar edhe me heret se Nokia 808 PureView do te arrije te Henen ne Amerike, por nuk kishte shume detaje mbi shitjen e tij. Tani Nokia zyrtarisht ka lajmeruar se Telefoni i vet me kamere 41 pixel, PureView 808 ne Shtetet e Bashkuara do te kushtoje 699 Dollare dhe mund te porositet permes Amazon.


  Nese keni qene duke pritur per ta shijuar Telefonin e ri me Kamere marramendese, tani ju mund te beni para-porosite online nga fundi i kesaj jave, dhe mund te regjistroheni ne Webfaqen e Nokias per te marre te gjitha informacionet tjera te rendesishme rreth telefonit. Cmimi do te jete 699$ dhe punon me rrjetin e AT&T 3G.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  te kishte bere parteritet me Android, Nokia do ishte celulari nr 1 perseri ne treg! Cilesia e Nokias si material eshte shume e mire, por e prish pak me sistemin qe spo merret vesh se ēfare po perdor! Nje here Belle, nje here symbian Anna, dhe here here Windows Phone.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  te kishte bere parteritet me Android, Nokia do ishte celulari nr 1 perseri ne treg! Cilesia e Nokias si material eshte shume e mire, por e prish pak me sistemin qe spo merret vesh se ēfare po perdor! Nje here Belle, nje here symbian Anna, dhe here here Windows Phone.
  Pajtohem plotesisht me ty ReniX!

  Per Material mos e pyet... NOKIA 3310 i pavdekshem lool

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po ne fakt per rezistencen e Nokias flet vet historia!

  Plus qe ofron nje Camera shume here me te mire se te tjeret ne treg dhe memorie te bollshme.

  Shembulli Nokia N8 - 12 MP Camera dhe 16GB Memorie.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  i mir qenka

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Licensa per Windows 8 Pro te kushtoje vetem 59.99$ ?
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-08-2012, 05:56 PM
 2. Nokia PureView te Henen arrine ne Amerike ?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-06-2012, 12:59 PM
 3. Nokia 808 PureView me para-porosi ne Itali
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-04-2012, 01:46 PM
 4. Bllokimi i internetit do t’i kushtojė shtrenjtė Egjiptit
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 01:04 AM
 5. Shqiptaret ne Amerike
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 09:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė