Shikonte Euro 2012, vdes nga pagjumėsia 26-vjeēari


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Shikonte Euro 2012, vdes nga pagjumėsia 26-vjeēari

  Receta Gatimi

  Njė i ri 26-vjeēar nga qyteti Changsha vdiq pasi u mundua tė shihte tė gjitha ndeshjet e EURO 2012, tė cilat nė Kinė transmetohen nė orėt e para tė mėngjesit.

  Sipas portalit informativ "Sina.com", Jiang Xiaoshan, tifoz me Anglinė dhe Francėn, vdiq mė 19 qershor pasi pa me disa miq ndeshjen Irlandė-Itali. Pas pėrfundimit tė takimit, Jiang u kthye nė shtėpi, bėri dush, ra tė flinte nė orėn 5 tė mėngjesit dhe nuk u zgjua mė.

  I riu ishte i shėndetshėm e madje kishte luajtur vetė futboll me skuadrėn e universitetit, por mungesa e gjumit dhe konsumimi i alkoolit i kanė dobėsuar sistemin imunitar sipas informacioneve nga "Sina.com".

  Edhe nė Kupėn e Botės 2006 dhe atė 2010 janė publikuar lajme tė rinjsh qė kanė vdekur nė vendin aziatik duke ndjekur skuadrat e tyre tė preferuara si Brazili, Gjermania dhe Italia.

  - - - Updated - - -

  booooooooooo tani qenka rrezik te ham dhe ne tifot

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  mungesa e gjumit?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, 80-vjecari seks me 3 femra, vdes nė hotelin e luksit
  Nga olsii nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 02:16 PM
 2. Vjedh objekte ne varreza, vdes 54-vjecari
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 02:00 PM
 3. Tragjedi ne Formula 2, vdes 18 vjecari Surtees
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-07-2009, 06:54 PM
 4. Korce, sulmohet me thike, vdes 23- vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 10:40 AM