Cfare beni per te larguar stresin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 24
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Cfare beni per te larguar stresin

  Receta Gatimi

  Si e sharkoni energjite e juaja negative?

  Cfare beni per te larguar stresin e jetes se perditshme?
  A keni ndonje metode tuajen te veēante?
  Cfare dini per Sofrologjine

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  headbanging


 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ndonjehere lodhem...edhe e ngarkoj trurin me shume nga cfare duhet....dhe nuk ka me mire besoj se sa degjimi i muzikes....ose xhirot jasht ne natyre...jane kura me mire besoj

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nuk i degjoj asnje kenge

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Nuk i degjoj asnje kenge
  ti kshyyyyyyyy ....ti tere diten kenge degjon...kemi dhe prova......

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  une o kercej ,ose qaj ,ose fle haha nje nga te treja

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nuk ja kam then asnjerit qe kam mp4 dhe e perdor gjat dites

  gjithsesi Stresin nuk e degjoj

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Dal jashte shtepis....marr kufjet dhe eci deri ku te me cojne kembet...pastaj kthehem me nje fytyre me te bute hahahaha....nuk i bashkoj vetullat....i kam ne vendin e duhur....

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Dal jashte shtepis....marr kufjet dhe eci deri ku te me cojne kembet...pastaj kthehem me nje fytyre me te bute hahahaha....nuk i bashkoj vetullat....i kam ne vendin e duhur....
  po ta bej si dhurate kur te jesh nevrike , qe mos te ikesh nga mendja heren tjeter

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  po ta bej si dhurate kur te jesh nevrike , qe mos te ikesh nga mendja heren tjeter
  hahahahahhahaha flm Loli... une nevrike?...jo ore une jam e urte....mbase kam qene por se di...me ka rene rruffeja ne koke prz...as bomben te me bjere para kembeve se ndjen me.....

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhahaha flm Loli... une nevrike?...jo ore une jam e urte....mbase kam qene por se di...me ka rene rruffeja ne koke prz...as bomben te me bjere para kembeve se ndjen me.....
  Vetem tritoli ben pune te ty

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kufjet......syzet.......dhe opa nje xhiro vetem nga deti.....

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  paj degjoj muzik, pi cigare si kovaq edhe dal eci qanej kot...

 14. #14
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ....Degjoj muzik....dhe shkoj nga me te me thone kembet...hahahahha vetem ec...derisa me vjen mendja ne vend prap

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ....Degjoj muzik....dhe shkoj nga me te me thone kembet...hahahahha vetem ec...derisa me vjen mendja ne vend prap
  kur do e largojm ndonjeher bashk stresin neve o shoqeeee

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kur do e largojm ndonjeher bashk stresin neve o shoqeeee
  hahahahahhaa kur te te doj zemra tyyyy...shoqja gati eshte....kufjet dhe shkojme ne honolulu

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaa kur te te doj zemra tyyyy...shoqja gati eshte....kufjet dhe shkojme ne honolulu
  CA DO VESHESH TI ????

 18. #18
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nuk ja hapim deren fare nuk e lejm te hyj stresi

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  CA DO VESHESH TI ????
  ahhahahaha une do vishem si harrixheshk

 20. #20
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ose luaj me macen e gjitones (se kjo timja ha buken kot)
  ose shikoj video komike ne youtube

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare po beni ne kete moment ?
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 483
  Postimi i Fundit: 16-09-2013, 12:24 AM
 2. Ēfare po beni ne keto momente 3
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 30-06-2013, 12:03 AM
 3. Cfare po beni o njerez..ku jeni?
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 80
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 08:21 PM
 4. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 1570
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 12:52 AM
 5. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 28-05-2007, 05:34 PM