Rita Ora ka pohuar se albumi i saj debutues do t'i tronditė ‘adhuruesit’ e saj.

Kėngėtarja do ta publikojė albumin e parė ‘ORA’ mė 10 shtator, dhe ka pėrmendur njė varg ndikimesh nė pėrmbledhjen e saj, duke filluar nga grupi “The Vaccines” deri te ai “No Doubt”.

“Mė pėlqejnė grupet ‘Littel Dragon, dhe ‘The Vaccines’ por nė anėn tjetėr mė pėlqejnė 'B.I.G’. dhe ‘Destiny’s Child’, pra mund tė priten stile tė ndryshme. ‘No Doubt’ ka pasur gjithashtu ndikim tė madh, pra adhuruesit do tė kenė rastin tė dėgjojnė kėngė tė kėtyre zhanreve”, ka pohuar Rita, shkruan “Kosova Sot”. /Telegrafi/